TYLKO U NAS!

Małgorzata Ohme nową prowadzącą Dzień Dobry TVN. O propozycji dowiedziała się na parkingu!

Jej rozmowa z Edwardem Miszczakiem była... nietypowa

Rafał Kowalski 25 sierpnia 2019 12:00

Już od września Dzień Dobry TVN wzbogaci się o nową parę prowadzących. Gospodarzami programu będą Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Zapytaliśmy prezenterkę, która z zawodu jest psychologiem, czy pamięta, w jakich okolicznościach dowiedziała się o nowym zawodowym wyzwaniu…

Gosia Ohme o Dzień Dobry TVN i Filipie Chajzerze

Moment, w którym Małgorzata Ohme odebrała od dyrektora programowego TVN ważną wiadomość był dość niecodzienny. „Pamiętam ten dzień i nigdy go nie zapomnę. To było na parkingu przy Dzień Dobry TVN, ja wtedy byłam tam jako gość. Zadzwonił nagle dyrektor Miszczak. Rozmawialiśmy o Big Brotherze, o castingach. I na koniec rzucił pytanie, czy poprowadziłabym Dzień dobry TVN. To taki moment, że kręci ci się w głowie i zastanawiasz czy Ci się to śni”, powiedziała VIVIE.pl Małgorzata Ohme.

Nowa prowadząca Dzień Dobry TVN wcześniej tylko raz współpracowała z Filipem Chajzerem. Para prowadziła wspólnie wieczorne wydania Big Brothera. Część widzów odnosiła jednak wrażenie, że gospodarze show na początku w ogóle się nie lubili i stale sobie dogryzali… Jaka jest prawda? „Rzadko kogoś nie lubię, więc to jak to ludzie odbierali było dla mnie zaskoczeniem. Może to była metoda, żeby przetrwać obok niego w tym programie, który uwielbia wypełniać przestrzeń sobą. To nie było tak, że go nie lubiłam, ja go po prostu nie znałam. A dziś to jest tak, że raz dziennie się do mnie Filip nie odezwie, to się martwię, czy wszystko jest w porządku. […] Big Brother był dla nas poligonem, w którym musieliśmy się wspierać”, wyznała nam Gosia Ohme.

Na koniec zapytaliśmy gwiazdę TVN, jaką swoją stronę pokaże w Dzień Dobry TVN – poważnej pani psycholog czy też… będzie sobą? Prezenterką pełną humoru, ciętych ripost i energii. „We mnie faktycznie są dwie osoby medialne. Jedna – ekspert, psycholog, który mieścić się w pewnym gorsecie, musi pilnować, co mu wolno. W tym gorsecie byłam 16 lat. A np. Filip mówił mi: przecież ty jesteś taka zabawna! I może uda mi się to pokazać w Dzień Dobry TVN. Jestem ciepła, akceptująca i blisko zwykłych ludzi. Mam nadzieję, że inni to zauważą”, zakończyła rozmowę z VIVĄ.pl nowa gospodyni porannego pasma programowego TVN.

Nie możemy doczekać się, aż zobaczymy Małgorzatę Ohme w nowej roli! Sprawdźcie w wideo, co jeszcze zdradziła nam w trakcie wywiadu. 

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.