TYLKO U NAS!

Mama Andrzeja Piasecznego żałuje udziału w show TVN? „Oszukiwali mnie!”

81-latka i jej syn wystąpią w „Starsza pani musi fiknąć”

Rafał Kowalski 29 sierpnia 2019 14:28

Czwartego września telewizja TVN wyemituje po raz pierwszy show Starsza pani musi fiknąć. Program polega na tym, że w każdym odcinku poznajemy inną parę złożoną z popularnego dziecka i jego rodzica. Mamy i tatusiowie poddawani są ekstremalnym wyzwaniom na krańcach świata. O tym, jak sobie poradzili, widzowie będą przekonywać się w każdą środę od 21:30. W drugim odcinku show obejrzymy relację z podróży Andrzeja Piasecznego i jego mamy Alicji. 81-letnia seniorka miała chwile, w których żałowała decyzji o wzięciu udziału w produkcji...

Uczestnicy Starsza pani musi fiknąć – Andrzej Piaseczny z mamą Alicją

Podczas konferencji TVN spotkaliśmy się z Andrzejem i Alicją Piasecznymi i zapytaliśmy ich o wrażenia po udziale w show. Okazuje się, że 81-latka paliła się, by wyjechać z synem i ekipą programu na koniec świata! Schody zaczęły się po wylocie… „Łatwo było przekonać mamę, ale mówię to bez entuzjazmu, bo już podczas nagrań zdarzało się chyba, że żałowała tej szybkiej decyzji”, wyznał nam piosenkarz.

Co dokładnie się stało? „Najtrudniejsze były marsze po piasku oraz to, że reżyser i mój synek mnie oszukiwali. Mówili, że jeszcze tylko 70 kroków, a było na przykład 700. Ale dałam radę, doszłam”, radowała się przed kamerą VIVY.pl pani Alicja, która skradła serca publiczności zgromadzonej na prezentacji ramówki TVN. Wigor, energia i humor nie opuszczały przebojowej 81-latki.

I to właśnie tę przebojowość Andrzej Piaseczny zauważył w mamie dopiero podczas nagrań do programu. „Mama jest gwiazdą! Podczas programu przyznała nawet, że w młodości marzyła o tym, by zostać prezenterką telewizyjną. To się jej niestety nie spełniło, ale może jeszcze nie jest za późno. Jak TVN wyprodukuje kanał dla seniorów, to będziemy rozmawiać”, powiedział piosenkarz dziennikarzowi VIVY.pl

Widzieliśmy już mały fragment programu Starsza pani musi fiknąć i musimy przyznać, że jest na co czekać. Będzie oglądać razem z nami? 

Andrzej Piaseczny, Alicja Piaseczna, mama
Fot. TVN/Grzegorz Piekarski

Andrzej Piaseczny, Alicja Piaseczna, mama
Fot. AKPA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?