TYLKO U NAS!

Jak Andrzej Piaseczny dogaduje się ze swoją 81-letnią mamą? Ich relacja jest wyjątkowa...

Para wystąpiła dziś w „Starsza pani musi fiknąć”

Rafał Kowalski 11 września 2019 18:49

Andrzej Piaseczny i jego mama Alicja to idealny przykład na to, że międzypokoleniowa przyjaźń między rodzicem a dzieckiem istnieje. Piosenkarz wraz z seniorką rodu opowiedzieli nam o tym, jak dziś wygląda ich relacja. Miłość, jaką wzajemnie obdarzają się 81-letnia mama i jej syn, było można zobaczyć dziś o 21:30 w TVN. Gwiazdor i seniorka rodu zdecydowali się wystąpić w show Starsza pani musi fiknąć.

Wywiad z Andrzejem Piasecznym i jego mamą

Podczas spotkania z piosenkarzem i jego mamą, zapytaliśmy o to, czy Andrzej Piaseczny, który dziś ma bardzo poukładany wizerunek, był w dzieciństwie urwisem. „Różnie to bywało, ponieważ zawsze obok miał starszego brata. Dlatego często walczył o swoje. Na przykład mamy w domu taką fotografię, na której Andrzej zdenerwowany przez brata, stał nad nim z rajtuzami w ręku i krzyczał: chcesz z rajtuza?!”, mówiła nam rozbawiona Alicja Piaseczna.

Okazuje się, że choć dom rodzinny gwiazdora znajduje się w mazowieckich Pionkach, to pani Alicja częściej pomieszkuje w Górach Świętokrzyskich. „Mama w tej chwili mieszka u mnie przez większość czas. Więc kiedy wracam do domu to się spotykamy. Jesteśmy rodziną bardzo przywiązaną do tradycji. Wszystkie święta, kilka dni wakacji, imieniny – te dni spędzamy w szerokim gronie rodziny. Lubimy bardzo biesiadować. Ale też jesteśmy włoskim typem rodziny! Może nie rzucamy talerzami, ale pokrzykujemy. Z mamą obydwoje jesteśmy koziorożcami, więc czasem starcia muszą być. Moim zdaniem miłość rodzinna to jest najpiękniejszy wymiar uczuć”, wyznał VIVIE.pl Andrzej Piaseczny.

A jaki pierwiastek ze swojej mamy, gwiazdor nosi w sobie? „Jestem uparty potwornie tak jak mama. Może to nie jest najpiękniejsza cecha, ale to prawda”, powiedział przed naszą kamerą piosenkarz. Pani Alicja też ma coś z syna. „Andrzej nauczył mnie wielu rzeczy. Porządku, punktualności… Z łezką w oku wspominam, jak mój mąż, który był wspaniałym człowiekiem, miał do mnie cierpliwość. On godzinami potrafił czekać w samochodzie, aż wyjdę”, wyznała VIVIE.pl Alicja Piaseczna.

Co jeszcze udało się nam wyciągnąć z bohaterów nowego show TVN Starsza pani musi fiknąć? Zobaczcie wideo do końca  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.