TYLKO U NAS!

Jak Andrzej Piaseczny dogaduje się ze swoją 81-letnią mamą? Ich relacja jest wyjątkowa...

Para wystąpiła dziś w „Starsza pani musi fiknąć”

Rafał Kowalski 11 września 2019 18:49

Andrzej Piaseczny i jego mama Alicja to idealny przykład na to, że międzypokoleniowa przyjaźń między rodzicem a dzieckiem istnieje. Piosenkarz wraz z seniorką rodu opowiedzieli nam o tym, jak dziś wygląda ich relacja. Miłość, jaką wzajemnie obdarzają się 81-letnia mama i jej syn, było można zobaczyć dziś o 21:30 w TVN. Gwiazdor i seniorka rodu zdecydowali się wystąpić w show Starsza pani musi fiknąć.

Wywiad z Andrzejem Piasecznym i jego mamą

Podczas spotkania z piosenkarzem i jego mamą, zapytaliśmy o to, czy Andrzej Piaseczny, który dziś ma bardzo poukładany wizerunek, był w dzieciństwie urwisem. „Różnie to bywało, ponieważ zawsze obok miał starszego brata. Dlatego często walczył o swoje. Na przykład mamy w domu taką fotografię, na której Andrzej zdenerwowany przez brata, stał nad nim z rajtuzami w ręku i krzyczał: chcesz z rajtuza?!”, mówiła nam rozbawiona Alicja Piaseczna.

Okazuje się, że choć dom rodzinny gwiazdora znajduje się w mazowieckich Pionkach, to pani Alicja częściej pomieszkuje w Górach Świętokrzyskich. „Mama w tej chwili mieszka u mnie przez większość czas. Więc kiedy wracam do domu to się spotykamy. Jesteśmy rodziną bardzo przywiązaną do tradycji. Wszystkie święta, kilka dni wakacji, imieniny – te dni spędzamy w szerokim gronie rodziny. Lubimy bardzo biesiadować. Ale też jesteśmy włoskim typem rodziny! Może nie rzucamy talerzami, ale pokrzykujemy. Z mamą obydwoje jesteśmy koziorożcami, więc czasem starcia muszą być. Moim zdaniem miłość rodzinna to jest najpiękniejszy wymiar uczuć”, wyznał VIVIE.pl Andrzej Piaseczny.

A jaki pierwiastek ze swojej mamy, gwiazdor nosi w sobie? „Jestem uparty potwornie tak jak mama. Może to nie jest najpiękniejsza cecha, ale to prawda”, powiedział przed naszą kamerą piosenkarz. Pani Alicja też ma coś z syna. „Andrzej nauczył mnie wielu rzeczy. Porządku, punktualności… Z łezką w oku wspominam, jak mój mąż, który był wspaniałym człowiekiem, miał do mnie cierpliwość. On godzinami potrafił czekać w samochodzie, aż wyjdę”, wyznała VIVIE.pl Alicja Piaseczna.

Co jeszcze udało się nam wyciągnąć z bohaterów nowego show TVN Starsza pani musi fiknąć? Zobaczcie wideo do końca  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.