WIDEO VIVY!

Andrzej Grabowski lubi swój zawód. Nie znosi jednak jednej rzeczy... 

Aktor wyjawił nam też, jak wyglądały jego początki

Rafał Kowalski 20 czerwca 2019 13:00

Bohater najnowszego papierowego wydania magazynu VIVA! Andrzej Grabowski udzielił nam dodatkowego wywiadu przed kamerą VIVY.pl. Aktor ujawnił, czego najbardziej nie lubi w swoim zawodzie. Odpowiedź zaskakuje…

Andrzej Grabowski o popularności

Okazuje się, że to właśnie rozpoznawalność męczy wybitnego artystę najbardziej. „Chyba najbardziej wkurza mnie w tym zawodzie popularność. Nie znoszę jak mnie ludzie zaczepiają na ulicy, jak krzyczą za mną szczególnie używając ksywki od jednej z moich ról serialowych. Nie lubię robić zdjęć, nie lubię dawać wywiadów, ani autografów. Czasem wiem, że to jest konieczne…”, powiedział VIVIE.pl Andrzej Grabowski.

Aktor wyjaśnił także, jak on traktuje swój zawód. „Ja bardziej podchodzę do tego zawodu tak jak Danusia Stenka. Ona zawsze mówi, że jest z wykształcenia rusycystką, a to, że skończyła szkołę przy teatrze gdańskim „Wybrzeże”? Traktuje to jako zawodówkę. I ja też tak traktuję szkołę teatralną. Owszem, mam tytuł magistra, ale przede wszystkim celem takiej szkoły jest przecież nauka zawodu aktora”, zdradził Grabowski.

A jak zaczęła się jego przygoda z aktorstwem? Zobacz nasze wideo do końca. 

Andrzej Grabowski, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

OKŁADKA, Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019; LEKKA
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.