HISTORIA MIŁOŚCI

22 lata temu David i Victoria Beckhamowie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”!

Poznaj niezwykłą historię ich miłości!

Konrad Szczęsny 4 lipca 2021 13:55

Od lat zmagają się z plotkami na temat kryzysu w małżeństwie. Mimo tego są dowodem na to, że miłość w błysku fleszy może przetrwać burze. David i Victoria Beckhamowie pobrali się dokładnie 22 lata temu, 4 lipca 1999 roku w Irlandii. On był wówczas najpopularniejszym piłkarzem na świecie, ona święciła tryumfy wraz z grupą Spice Girls. Do dzisiaj pozostają niezwyciężoną power couple i w zgodzie wychowują czwórkę dzieci: synów Brooklyna, Cruza i Romea oraz córkę Harper.

Małżeństwo Davida i Victorii Beckhamów

To on pierwszy zwrócił na nią uwagę i zaaranżował spotkanie po jednym z meczów w Londynie w 1997 roku. Szybko się w sobie zakochali. Dwa lata po pierwszej randce stanęli na ślubnym kobiercu. I mimo że dzisiaj ich stylizacje oraz wizerunek z tamtego dnia mogą wydawać się nieco obciachowe i kiczowate, wówczas byli na absolutnym szczycie. Z biegiem lat tę pozycję udało im się ugruntować: jej jako wziętej i uznanej projektantki, jemu jako byłemu sportowcowi, modelowi oraz... wzorowemu ojcu.

Co jakiś czas media wieszczą Davidowi i Victorii Beckhamom rozwód. Oni, konsekwentnie, nie komentują tych sensacyjnych spekulacji. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzielą się z fanami zdjęciami, na których prezentują codzienne życie, mniej i bardziej egzotyczne podróże oraz zapewniają, że nadal tworzą udany związek, zaś czwórka dzieci to dla nich absolutny priorytet.

Zobacz też: Brooklyn, Romeo, Cruz i Harper, czyli dzieci Beckhamów! Jak się zmienili i co dziś robią?

Victoria i David Beckham - rocznica ślubu

Małżonkowie uczcili rocznicę ślubu na swoich Instagramach. Piłkarz opublikował kilka zdjęć z przeszłości, komentując je żartobliwie: „22 lata później wciąż mamy pasujące do siebie stylizacje. Bardzo cię kocham i dziękuję za podarowanie mi cudownych dzieci, dzięki czemu wszyscy możemy ubierać się tak samo”. Była członkini zespołu Spice Girls podzieliła się wspomnieniem w formie nagrania i wyznała mężowi miłość.

W naszym wideo poznasz historię małżeństwa gwiazdorskiej pary. Oni udowadniają, że miłość na przekór światu naprawdę istnieje! 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.