HISTORIA MIŁOŚCI

22 lata temu David i Victoria Beckhamowie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”!

Poznaj niezwykłą historię ich miłości!

Konrad Szczęsny 4 lipca 2021 13:55

Od lat zmagają się z plotkami na temat kryzysu w małżeństwie. Mimo tego są dowodem na to, że miłość w błysku fleszy może przetrwać burze. David i Victoria Beckhamowie pobrali się dokładnie 22 lata temu, 4 lipca 1999 roku w Irlandii. On był wówczas najpopularniejszym piłkarzem na świecie, ona święciła tryumfy wraz z grupą Spice Girls. Do dzisiaj pozostają niezwyciężoną power couple i w zgodzie wychowują czwórkę dzieci: synów Brooklyna, Cruza i Romea oraz córkę Harper.

Małżeństwo Davida i Victorii Beckhamów

To on pierwszy zwrócił na nią uwagę i zaaranżował spotkanie po jednym z meczów w Londynie w 1997 roku. Szybko się w sobie zakochali. Dwa lata po pierwszej randce stanęli na ślubnym kobiercu. I mimo że dzisiaj ich stylizacje oraz wizerunek z tamtego dnia mogą wydawać się nieco obciachowe i kiczowate, wówczas byli na absolutnym szczycie. Z biegiem lat tę pozycję udało im się ugruntować: jej jako wziętej i uznanej projektantki, jemu jako byłemu sportowcowi, modelowi oraz... wzorowemu ojcu.

Co jakiś czas media wieszczą Davidowi i Victorii Beckhamom rozwód. Oni, konsekwentnie, nie komentują tych sensacyjnych spekulacji. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzielą się z fanami zdjęciami, na których prezentują codzienne życie, mniej i bardziej egzotyczne podróże oraz zapewniają, że nadal tworzą udany związek, zaś czwórka dzieci to dla nich absolutny priorytet.

Zobacz też: Brooklyn, Romeo, Cruz i Harper, czyli dzieci Beckhamów! Jak się zmienili i co dziś robią?

Victoria i David Beckham - rocznica ślubu

Małżonkowie uczcili rocznicę ślubu na swoich Instagramach. Piłkarz opublikował kilka zdjęć z przeszłości, komentując je żartobliwie: „22 lata później wciąż mamy pasujące do siebie stylizacje. Bardzo cię kocham i dziękuję za podarowanie mi cudownych dzieci, dzięki czemu wszyscy możemy ubierać się tak samo”. Była członkini zespołu Spice Girls podzieliła się wspomnieniem w formie nagrania i wyznała mężowi miłość.

W naszym wideo poznasz historię małżeństwa gwiazdorskiej pary. Oni udowadniają, że miłość na przekór światu naprawdę istnieje! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.