Presley 2
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

„Byłam molestowana seksualnie’’. Dramatyczne wyznanie córki Elvisa Presleya

Damian Duda 18 lutego 2017 13:20
Presley 2
Fot. Getty Images

Życie córki Elvisa Presleya nigdy nie było sielanką. Kiedy Lisa Marie Presley miała dziewięć lat, straciła ojca. Artysta został znaleziony nieprzytomny w łazience w swojej posiadłości w Memphis. Tego samego dnia Presley miał rozpocząć kolejną trasę koncertową.

 

Toksyczny związek


Kilkadziesiąt godzin temu do mediów wypłynęła szokująca informacja dotycząca wnuczek Elvisa Presleya. Jak podają zagraniczne media, bliźniaczki Finley i Harper zostały odebrane rodzicom. Powodem było znalezienie na komputerze ich ojca, Michaela Lockwooda, „niestosownych treści’’ z udziałem 8-latek. Dziewczynki trafiły pod opiekę Departamentu ds. Dzieci i Rodziny w Kalifornii.

 

Lisa Presley
Fot. Getty Images

 

Byłam w szoku i chciało mi się wymiotować. Nie oglądałam wszystkiego. Boję się, co jeszcze mogło tam być poza tym, co widziałam. Boję się, że mogą tam być jeszcze gorsze rzeczy – zeznała matka pokrzywdzonych 8-latek.


„Dzieci gwiazd to dopiero mają życie’’


Mogłoby się wydawać, że bycie dzieckiem wpływowego taty bądź bogatej mamy to dla kilkulatki najlepsze rozwiązanie. Nic bardziej mylnego. Matka Lisy, Priscilla Presley, nigdy nie chciała mieć dzieci. Narkotyki, wizyty w szpitalu dla psychicznie chorych – to tylko niektóre konsekwencje złego wychowania. Jak podają zagraniczne media, życie Lisy nigdy nie było proste, a jedno z przykrych doświadczeń wywarło ogromny wpływ na jej przyszłość.

Dziś, kiedy jej córki zostały zabrane przez służby społeczne, do Lisy powracają ciężkie wspomnienia z jej własnego dzieciństwa. Jak wyznała osoba z otoczenia córki Elvisa Presleya, Lisa w wieku trzynastu lat była molestowana. – Była niechcianym dzieckiem i marzyła o tym, aby zostać idealną matką. Przyznała mi się, że była molestowana w wieku 13 lat. Przez chłopaka swojej mamy. Teraz jest załamana. Przechodzi piekło – zdradził informator People.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?