Lara Gessler, Piotr Szeląg, Warszawa, prezentacja kolekcji THECADESS, 17.10.2019 rok
Fot. TRICOLORS/East News
HISTORIA MIŁOŚCI

Poznała go dzięki mamie. Tak rodziła się miłość Lary Gessler do Piotra Szeląga

Zakochani po raz drugi zostali rodzicami!

Rafał Kowalski 13 września 2022 12:46
Lara Gessler, Piotr Szeląg, Warszawa, prezentacja kolekcji THECADESS, 17.10.2019 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Posiadaczka cukierni i właściciel warszawskiej kancelarii prawnej…  Choć na pierwszy rzut oka są z różnych światów, Lara Gessler i Piotr Szeląg tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Zanim spotkali się na swojej drodze, córka Magdy Gessler musiała zakończyć wszystkie sprawy związane ze swoim pierwszym małżeństwem. Dziś Lara i Piotr skupiają się na kolejnym wymagającym, ale pełnym radości, wydarzeniu. Rodzice małej Neny  powitali na świecie drugie dziecko! Para podzieliła się uroczym kadrem z fanami. 

Pierwsze i drugie małżeństwo Lary Gessler. Poznanie Piotra Szeląga, pierwszy ślub

Piotr Szeląg nie jest pierwszym mężem Lary Gessler. We wrześniu 2017 roku restauratorka poślubiła Pawła Rucza. Związek młodych nie przetrwał jednak nawet 2 lat. Córka Magdy Gessler i barman rozstali się przed 2019 roku. Z kolei już w styczniu do mediów przedostały się informacje o tym, że Lara spotyka się z kolejnym partnerem.

Kilka tygodni pozwoliło ustalić, że mowa o Pawle Szelągu. Według jednego z Instastories miłośniczki wypieków to jej mama umówiła ją na spotkanie z prawnikiem. Spotkanie ściśle biznesowe – Lara potrzebowała porady prawnej – miało przerodzić się w randkę. Na koniec lata zakochani przybyli razem na Charytatywny Bal TVN. Od tej pory nie ukrywali swojej miłości.

CZYTAJ TEŻ: Lara Gessler urodziła! Znamy płeć i imię drugiego dziecka restauratorki

Lara Gessler, Piotr Szeląg, pierwsze wspólne publiczne wyjście 

Lara Gessler, Piotr Szeląg, pierwsze wspólne publiczne wyjście
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Pod koniec kwietnia 2020 roku Lara Gessler poinformowała, że jest w ciąży. Zanim jej córka przyszła na świat, ulubienica internautów i jej ukochany wzięli ślub cywilny. Uroczystość była organizowana naprędce, wszystko ustalono w dwa dni i nie odbyło się z udziałem wszystkich bliskich i przyjaciół. Zabrakło nawet Magdy Gessler. Dlaczego więc Lara chciała takiego ślubu przed narodzinami dziecka?

„Może ze względu na to, że już byłam wcześniej żoną i chciałam, żeby wszystko tak było klarownie odcięte. Cieszę się, że zdążyliśmy. To było totalnie szalone, ale wiedzieliśmy, że to nie jest ten właściwy ślub. To był ślub dla rządu polskiego, a nie za bardzo dla nas”, opowiadała Lara w rozmowie z Izabelą Janachowską. „Jako świadków wzięliśmy ludzi, których zawsze mamy przy sobie - to była moja menedżerka, a świadkiem Piotra był jego partner z kancelarii. Udało się jeszcze wziąć mojego brata, który porobił nam jakieś zdjęcia. Było to zabawne, szalone, wzruszające, ale wiedzieliśmy, że jeszcze będzie taki ślub, jaki nam się marzy. Wiedziałam, że chcę, żeby to była trzydniowa impreza”, dodawała.

Wcześniej zakochani podkreślali, że nie są zwolennikami formalizowania związku i tworzą rzymskie małżeństwo. ,Dla Rzymian małżeństwo było relacją faktyczną. Nie zaczynało się od ślubu, tylko od faktycznej chęci pozostawania razem jako mąż i żona. Dopiero wpływy filozofii chrześcijańskiej sprawiły, że zaczęto uważać ślubowanie sobie za coś istotnego prawnie. Myślę, że ten format był preferowany również dlatego, że wygodne dla państwa jest wiedzieć gdzie, kto i z kim jest. I teraz pojawia się pytanie: czy ja chcę, żeby państwo ingerowało w tę sferę? Czy ja chcę, żeby ktokolwiek ingerował w tę sferę? Ja jestem zwolennikiem tego, żeby ludzie robili to, co chcą i co czują możliwie w każdym momencie, jeśli kochają",  mówił Piotr Szeląg w jednym z wywiadów dla WP.pl. 

Lara Gessler, Piotr Szeląg, Warszawa, premiera kolekcji Art Multimedia Installation, 21.01.2020 rok

Lara Gessler, Piotr Szeląg, Warszawa, premiera kolekcji Art Multimedia Installation, 21.01.2020 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Drugie wesele i druga ciąża Lary Gessler

Minął kolejny rok i w połowie grudnia 2021 w polskich górach zakochani - już jako rodzice Neny - pobrali się raz jeszcze. Do Zakopanego zjechali na kilka dni wszyscy bliscy. 

„Dla nas to ten ślub teraz był tym pierwszym. Z ludźmi, którzy nas kochają i dobrze nam życzą”, pisała w sieci szczęśliwa panna młoda. Pierwszego dnia imprezy elegancko ubrani małżonkowie odnowili przysięgę małżeńską, zaś drugi dzień wesela został zorganizowany na powietrzu jako party w stylu lat osiemdziesiątych. Panna młoda prezentowała się zjawiskowo w klasycznej białej sukni. Całość dopełniał koronkowy czepek. 

Magda Gessler jest zachwycona relacją, jaką jej córka zbudowała z Piotrem. Gwiazda Kuchennych rewolucji w jednej ze swoich wypowiedzi nie szczędziła zięciowi ciepłych słów.  „Takiego kochanego męża i taty dawno nie spotkałam. Moja córeczka i wnuczka czule uśmiechnięte. Piotr Szeląg megatata. Piękny dom, ciepły, bije cudna energia”, pisała. 

Jakiś czas temu restauratorka i prawnik ogłosili rano, że spodziewają się drugiego dziecka. Podzielenie się tą piękną nowiną zbiegło się z urodzinami Piotra Szeląga. „+1 ♥ Dzięki Tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne. Sto lat”, napisała wówczas Lara Gessler w sieci. Zakochani dzielili się z fanami uroczymi rodzinnymi kadrami. 

W poniedziałek, 12 września przekazali, że dołączył do nich synek. Małżonkowie nie posiadają się z radości. To dla nich wyjątkowy czas. A mała Nena została starszą siostrą. "Jest ♥️ Bernard Gessler - Szeląg", napisała restauratorka.

Serdecznie gratulujemy! 

SPRAWDŹ TEŻ: Dominika Gwit ujawniła płeć dziecka! Zrobiła to w wyjątkowy sposób...

Lara Gessler, Piotr Szeląg, Warszawa, 10. urodziny domu handlowego Vitkac, 25.11.2021 rok

Lara Gessler, Piotr Szeląg, Warszawa, 10. urodziny domu handlowego Vitkac, 25.11.2021 rok
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?