Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O tym się mówi

Dominika Gwit ujawniła płeć dziecka! Zrobiła to w wyjątkowy sposób...

Aktorka nie kryła swojej radości! "Sami zobaczcie"

Marcjanna Maryszewska 13 września 2022 11:07
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit kilka tygodni temu podzieliła się z fanami radosną nowiną. „Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko”, napisała gwiazda na swoim Instagramie. Od tamtego czasu wszyscy niecierpliwie wyczekiwali informacji dotyczącej płci dziecka. Aktorka właśnie rozwiała wszystkie wątpliwości! 

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski zostaną rodzicami

Minął już miesiąc, od kiedy Dominika Gwit ujawniła, że wraz z Wojciechem Dunaszewskim zostaną rodzicami. Para przez lata starała się o dziecko. Ich wielkie marzenie spełni się już za kilka miesięcy! „Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko” - napisała wówczas aktorka, nie kryjąc swojej radości oraz wdzięczności.

Tym, co od pierwszego dnia najbardziej interesowało fanów, była płeć pociechy. Wszyscy niecierpliwie wyczekiwali na znak od Dominiki Gwit. „Niedługo już rodzice się dowiedzą czy jestem dziewczynką czy chłopcem. Bo przecież ile można czekać!?!?! Różnie to jest z tym poznaniem płci. Niektórzy wiedzą szybko, inni muszą czekać , bo to się co chwilę zmienia w obrazie USG” - czytamy pod jednym z postów aktorki.

Czytaj także: Hanna Żudziewicz zachwyca ciążowymi krągłościami. Tancerka pokazała urocze kadry

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit ujawniła płeć dziecka!

Od dziś jednak płeć maluszka nie jest już dłużej tajemnicą! Dominika Gwit zamieściła nagranie, które opatrzyła zachęcającym do oglądania podpisem: „Chłopiec czy dziewczynka? Już wszystko jasne! Sami zobaczcie!!!!”.

Na nagraniu aktorka podchodzi do wielkiego pudła ozdobionego kolorowymi wstążkami. Jego zawartość bez wątpienia skrywa odpowiedź na pytanie, które od miesiąca zadawali sobie fani pary… Dominika Gwit wyciągnęła ze środka przystrojony niebieskimi akcentami balon z napisem „to chłopiec”! 

Zakochani już za kilka miesięcy powitają na świecie swojego syna! Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia maluszkowi oraz jego rodzicom.  

Sprawdź również: Lara Gessler urodziła! Znamy płeć i imię drugiego dziecka restauratorki

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?