Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke, 2022
Fot. Kurnikowski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Hanna Żudziewicz zachwyca ciążowymi krągłościami. Tancerka pokazała urocze kadry

Poród zbliża się wielkimi krokami

Olga Figaszewska 12 września 2022 11:15
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke, 2022
Fot. Kurnikowski/AKPA

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Taneczna para dzieli się z fanami kadrami z przygotowań do narodzin pociechy. Na Instagramie możemy podziwiać kolejne piękne kadry. Hanna Żudziewicz pokazała najnowszą sesję zdjęciową. Przyszła mama prezentuje się zjawiskowo i zachwyca ciążowymi krągłościami. Brzuszek jest już naprawdę duży.

Hanna Żudziewicz w ciążowej sesji zdjęciowej

To dla nich wyjątkowy czas. Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke przygotowują się do narodzin pierwszej pociechy. Nie mogą doczekać się, kiedy dołączy do nich mała Róża. Tancerze Dancing with The Stars. Przyszli rodzice  nie kryją ekscytacji następującymi zmianami w ich życiu.

„W tym samym momencie mamy z Hanią dużo na głowie, bo przeprowadzamy się do nowego mieszkania. Hania jest w ciąży, zaraz rodzi. Ja jestem w programie. Na pewno jestem podekscytowany, już nie możemy się doczekać, Hania odlicza dni, bo już zaczyna jej być ciężko. Rodzi podczas edycji, co też mnie dodatkowo stresuje. Mam nadzieję, że tutaj wszyscy będą mnie w tym wspierać. Nie wiem, kiedy to dokładnie będzie, bo mimo że mamy wyznaczony termin, to nie wiemy, kiedy to może się wydarzyć. Więc cały czas siedzę na bombie i czekam”, mówił tancerz w jednym z ostatnich wywiadów dla JastrząbPost.

Czytaj też: Jacek Jeschke zdradził imię swojego dziecka! „Brzmi ładnie, ale będzie ciężkie w pisowni"

Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke, 2022
Fot. Kurnikowski/AKPA

Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke na planie Tańca z Gwiazdami, 2022

Hanna Żudziewicz, tancerka z Tańca z Gwiazdami wkrótce powita na świecie dziecko, 2022
Fot. Kurnikowski/AKPA

Hanna Żudziewicz jest w 9. miesiącu ciąży. Kilka dni temu zdradziła, że pokoik dla maleństwa nie jest jeszcze gotowy. Szczęśliwym rodzicom zależy na tym, by przygotować się jak najlepiej na powitanie Róży. „Nie ukrywam, że lekko się denerwuję czy wszystko uda się skończyć przed Jej narodzinami❤”, zwierzyła się.

Teraz tancerka zachwyciła wszystkich nowymi fotografiami z ciążowej sesji. Wygląda kwitnąco, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Przyszła mama podkreśliła, że poród zbliża się wielkimi krokami! „Cześć to my🌹 ostatnie tygodnie w dwupaku 🤪 Wysyłamy Wam dużo pozytywnej energii na ten piękny weekend ❤”, podpisała jeden z kadrów.

Od Hanny Żudziewicz trudno oderwać wzrok!

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Czytaj też: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke czekają na córeczkę! Oto ich niezwykła historia miłości 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.