Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Lara Gessler urodziła! Znamy płeć i imię drugiego dziecka restauratorki

Do sieci trafiło urocze zdjęcie

Konrad Szczęsny 12 września 2022 16:12
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Nie ukrywa swojego szczęścia! Lara Gessler potwierdziła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraz z ukochanym powitała na świecie drugie dziecko. Przy okazji zdradziła jego płeć i opublikowała pierwsze zdjęcie maleństwa. Ten kadr chwyta za serce...

Lara Gessler urodziła! Zdradziła imię drugiego dziecka

Pod koniec marca 2022 roku córka Magdy Gessler opublikowała na swoim profilu rodzinny filmik. Podziwiać w nim mogliśmy nie tylko Larę, lecz także jej męża Piotra oraz córeczkę Nenę. Restauratorka opatrzyła go pełnym czułości podpisem, odnoszącym się do jej ukochanego...

„+1 Dzięki Tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne. Sto lat”.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji, ponieważ wszyscy dostrzegli zaokrąglony brzuszek 32-latki. „O wow. Gratulacje dla Was”, pisała podekscytowana Paulina Krupińska. „OMG! Cudownie!”, wtórowała jej Agnieszka Włodarczyk.

Czytaj także: Nazwisko mamy przynosi Larze Gessler wiele szkód: „Masz zawód córka, cokolwiek byś nie zrobił”

Teraz dla córki Magdy Gessler nadszedł czas rozwiązania. Za pośrednictwem profilu na Instagramie poinformowała o narodzinach drugiego dziecka, zdradziła również jego płeć oraz imię.

Lara Gessler i Piotr Szeląg powitali na świecie synka, któremu nadali oryginalne, choć tradycyjne imię.

Jest ♥️ Bernard Gessler - Szeląg”, podpisała fotografię wykonaną tuż po porodzie córka gospodyni „Kuchennych rewolucji”. Widzimy na niej mamę, która trzyma w ramionach nowo narodzonego synka i promiennie się przy tym uśmiecha oraz jej ukochanego męża, który całuje dzielną 32-latkę w czoło.

Ten kadr wyraża więcej niż tysiąc słów... Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

Lara Gessler i Piotr Szeląg - historia miłości

Piotr Szeląg jest drugim mężem Lary Gessler. Od 2017 do 2019 roku córka gospodyni „Kuchennych rewolucji” była żoną Pawła Rucza. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu, ponieważ, jak twierdziła 32-latka, „zabrakło ognia intelektualnego”.

Niedługo potem Lara Gessler związała się z obecnym partnerem, Piotrem. Relacja rozwijała się bardzo szybko: pod koniec kwietnia 2020 poinformowali, że spodziewają się dziecka, zaś kilka miesięcy później, w październiku, wzięli skromny ślub w tajemnicy. Huczne wesele wyprawili dopiero w grudniu 2021 roku i wówczas uroczystość uświetniło wielu znamienitych gości. Co ciekawe, początkowo wcale nie planowali składać przysięgi i nazywali siebie zwolennikami „rzymskiego małżeństwa”. Co to oznaczało?

„Dla Rzymian małżeństwo było relacją faktyczną. Na zaczynało się od ślubu, tylko od faktycznej chęci pozostawania razem jako mąż i żona. (…) Ja jestem zwolennikiem tego, żeby ludzie robili to, co chcą i co czują możliwie w każdym momencie, jeśli kochają”, tłumaczył w jednym z wywiadów Piotr Szeląg.

Ostatecznie jednak zmienili zdanie i sformalizowali związek. Co ich do tego skłoniło? „Może ze względu na to, że już byłam wcześniej żoną i chciałam, żeby wszystko tak było klarownie odcięte. Cieszę się, że zdążyliśmy. To było totalnie szalone, ale wiedzieliśmy, że to nie jest ten właściwy ślub. To był ślub dla rządu polskiego, a nie za bardzo dla nas. Jako świadków wzięliśmy ludzi, których zawsze mamy przy sobie – to była moja menedżerka, a świadkiem Piotra był jego partner z kancelarii. Udało się jeszcze wziąć mojego brata, który porobił nam jakieś zdjęcia. Było to zabawne, szalone, wzruszające, ale wiedzieliśmy, że jeszcze będzie taki ślub, jaki nam się marzy. Wiedziałam, że chcę, żeby to była trzydniowa impreza”, tłumaczyła w rozmowie z Izabelą Janachowską Lara Gessler.

Dziś są szczęśliwi jak nigdy. Serdecznie gratulujemy im narodzin drugiego dziecka!  

Czytaj także: Lara Gessler zdradziła, dlaczego rozstała się z pierwszym mężem: „Zabrakło ognia intelektualnego”. Już 2 tygodnie po ślubie restauratorka wiedziała, że popełniła błąd

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.