Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler wzięła ślub z Piotrem Szelągiem! Do sieci trafiło zdjęcie pary młodej!

W komentarzach posypały się gratulacje

Konrad Szczęsny 12 października 2020 14:51
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

To dla niej przełomowy rok! Lara Gessler w kwietniu ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka, w połowie września, że zaręczyła się z ukochanym, Piotrem Szelągiem, zaś teraz... para wzięła cichy ślub! Córka słynnej restauratorki zamieściła na swoim profilu na Instagramie wymowne zdjęcie, z którego dało się wywnioskować, że para powiedziała sobie tak. Najnowsza fotografia nie budzi już żadnych wątpliwości! Internauci pospieszyli z serdecznymi gratulacjami.

Lara Gessler już po ślubie z Piotrem Szelągiem

Para pozuje na opublikowanej na profilu Lary Gessler fotografii w jasnych strojach. Córka gospodyni „Kuchennych rewolucji” trzyma w ręku jesienny bukiet kwiatów i roślin, ozdobiony czerwoną tasiemką. Zdjęcie opatrzone zostało również wymownym hasztagiem „miłość”. Internauci od razu pospieszyli z gratulacjami sądząc, że Lara Gessler wzięła ślub.

„Gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia (jak dobrze widzę)”, „cudowna informacja ♥️ jeszcze więcej miłości i w ogóle wszystkiego, co najlepsze!!”, „!gołąbeczki kochane nasze”, „Ślub?gratulacje !!! też brałam w październiku i trwamy i już 9 Lat!!!!”, pisali rozemocjonowani.

Lara Gessler polubiła większość komentarzy, jednak nie odniosła się do nich. Na pytania czy faktycznie wzięła ślub, odpowiedziała wówczas, publikując tylko emotikonę... serduszka. Najnowsze zdjęcie nie pozostawia jednak żadnych wątpliwości. To już oficjalne - Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub. Para podzieliła się wspólną fotografią.

My również dołączamy się do gratulacji! 

Związek Lary Gessler i Piotra Szeląga

O tym, ża córka Magdy Gessler już nie rozpacza po rozwodzie z Pawłem Ruczem, zaczęło być głośno w połowie zeszłego roku. We wrześniu Lara Gessler potwierdziła te informacje, zjawiając się na Balu Fundacji TVN z przystojnym brunetem. Chętnie pozowali do zdjęć, okazując sobie nieśmiało czułość.

W kwietniu 2020 roku restauratorka ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Później ujawniła, że będzie to dziewczynka. Pojawi się na świecie lada dzień. 

Z kolei w połowie września Lara Gessler poinformowała fanów, że zaręczyła się z nowym partnerem. Teraz, jak widać, poszli o krok dalej i... wzięli cichy ślub! 

To o tyle ciekawe, że jeszcze niedawno Piotr Szeląg zapewniał, że formalizacja związku wcale nie jest im potrzebna do szczęścia. Woleli tzw. „rzymskie małżeństwo”. Na czym polega?

„Dla Rzymian małżeństwo było relacją faktyczną. Na zaczynało się od ślubu, tylko od faktycznej chęci pozostawania razem jako mąż i żona. (…) Ja jestem zwolennikiem tego, żeby ludzie robili to, co chcą i co czują możliwie w każdym momencie, jeśli kochają. Bardziej chodzi mi o to, żeby ludzie myśleli o tym, co robią, a nie robili pewne rzeczy, nie dając sobie czasu na myślenie”, przekonywał.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️🕊♥️ #miłość @piotr.szelag

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najszczęście 🙆🏼‍♀️♥️✨ @piotr.szelag #najszczęście #miłość

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.