Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler jest w ciąży! Gwiazda pokazała urocze zdjęcie 

Nowinę skomentowała przyszła babcia - Magda Gessler

Sabina Zięba 30 kwietnia 2020 11:05
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Media obiegła właśnie szczęśliwa wiadomość! Lara Gessler ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. To owoc jej związku z Piotrem Szelągiem. Zobaczcie urocze zdjęcie z brzuszkiem!

Pierwsza ciąża Lary Gessler

Na fotografii opublikowanej w czwartkowy poranek 30 kwietnia, widzimy Larę Gessler pozującą na tle drewnianej chatki w pięknej kobaltowej ciążowej sukience. Przez panującą epidemię koronawirusa, restauratorce przez niezwykle długi czas udało się ukryć szczęśliwą wiadomość - przyszła mama ma już całkiem spore ciążowe krągłości! Choć zdjęcie opatrzyła wyłącznie podpisem: „Wiosna”, jej stanu nie dało się przeoczyć. Ujęcie momentalnie skomentowało wiele fanów, a także gwiazd. Gratulacje złożyła już m. in. Anna Lewandowska, Karolina Szostak, Ada Fijał oraz Maja Bohosiewicz.

Radosną nowinę skomentowała też Magda Gessler. „Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni godziny… Patrzę na Ciebie… Laro.. od pierwszych sekund.. Kiedy się urodziłaś, obudziłaś we mnie Magdę, jakiej wcześniej nie znałam.. Dałaś mi spokój i ukojenie…Miłość, przyjaźń i najgłębszą relację o jakiej może zamarzyć matka…Dziś patrzę na mój ogród.. pełen przyrody, która budzi się do życia! Tak jak Ty!!”, napisała na Facebooku przyszła babcia. „Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce… serce matki.. jest przepełnione dumą i wzruszeniem.. Przed Tobą najpiękniejsza podróż …a ja jestem obok :))))) W dzisiejszym chaosie… powstało życie! Obudziło się z miłości!! Wszystko kwitnie…Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów!!! Życie ponad wszystkim. Kocham Cię Lara, moja mała, dorosła córeczko! Mama.., a wręszcie Babcia ...Tak na to czekałam…”, dopisała mama Lary Gessler.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Kim jest partner Lary Gessler?

Będzie to pierwsze dziecko Lary Gessler ze związku z Piotrem Szelągiem. Para po raz pierwszy pokazała się razem na Balu Nocy Letniej TVN w zeszłym roku. Wiadomo, ze mężczyzna jest warszawskim prawnikiem. Jak wyznał w wywiadzie z WP Kobieta: „Jesteśmy z Larą, żyjemy sobie razem i jest nam świetnie”.

Zakochani są szczęśliwi, lecz nie planują małżeństwa. Pasuje im związek w stylu rzymskiego małżeństwa: „Dla Rzymian małżeństwo było relacją faktyczną. Na zaczynało się od ślubu, tylko od faktycznej chęci pozostawania razem jako mąż i żona. (…) Ja jestem zwolennikiem tego, żeby ludzie robili to, co chcą i co czują możliwie w każdym momencie, jeśli kochają”, mówił.  

Piotr i Lara na Balu Nocy Letniej TVN w 2019 roku

bal TVN 2019, Lara Gessler z nowym partnerem
Fot. VIPHOTO/East News

Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni godziny… Patrzę na Ciebie… Laro.. od pierwszych sekund.. Kiedy się urodziłaś,...

Opublikowany przez Magdę Gessler Czwartek, 30 kwietnia 2020

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.