Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Lara Gessler potwierdziła narodziny córki! Pokazała pierwsze zdjęcie

Nie ukrywa swojego szczęścia

Konrad Szczęsny 21 października 2020 17:09
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler i Piotr Szeląg 20 października zostali po raz pierwszy rodzicami. Wówczas na świat przyszła ich córeczka. Informacja nie była jednak oficjalna. Restauratorka potwierdziła ją dopiero dzisiaj, publikując urocze zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje z mężem oraz maluszkiem w szpitalu.

Lara Gessler pokazała pierwsze zdjęcie córeczki

„Wszystko w świecie dzieje się możliwie najlepiej. Mamy Ją! @piotr.szelag #cześć #mamyją #dziewczynka
#babyishere #baby #newborn #centrumporodownaturalnych #zmęczenialeszczęśliwi #mama #tata”, podpisała piękną fotografię córka Magdy Gessler.

Stąd wiemy, że Lara Gessler zdecydowała się na poród naturalny w jednym z publicznych szpitali. Padło na Szpital Położniczy przy ulicy Madalińskiego 21 w Warszawie. Lekarzem dyżurującym w nim tego dnia był znany i lubiany influencer, doktor Wojciech Falecki. 

„Uściski największe od lekarza dyżurnego ❤️❤️❤️❤️❤️”, napisał pod zdjęciem.

Jak ujawniła wcześniej w wywiadzie, wraz z ukochanym wybrali już imię dla dziecka, ale póki co nie chcą go zdradzać.

„Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie”, powiedziała w wywiadzie dla jastrzabpost.pl. 

Z kolei na swoim Instagramie dodała, że nie zakupiła jeszcze wielu rzeczy, które gromadzą przyszłe mamy, bo na pewno wraz z ukochanym nie będą chcieli kolekcjonować takich, których później ani razu nie użyją.

„Tak jak mówi mój Piotr: dziecku jest potrzebna paczka pampersów i coś do wytarcia. I mama obok. Więc to na początek wystarczy. A potrzeby będą rozwijać się razem z dzieckiem. Na pewno nie jesteśmy z tych, którzy nagromadzą gadżetów, żeby potem ich nie używać. To z pewnością nie jest nasz styl”, napisała niedawno Lara Gessler na InstaStories.

Gwiazdy gratulują Larze Gessler i jej mężowi

Pod fotografią z miejsca zaroiło się od gratulacji i wyrazów wsparcia dla rodziców.

„Gratulacje <3 <3 <3, napisała Joanna Koroniewska. „Woooooooow <3 Brawo Lara <3 Brawo Wy <3 wszystkiego pięknego dla Was <3”, dodała Olga Frycz. „Gratulacje Kochani!<3 <3 <3”, ekscytowała się Ada Fijał. „Brawo dla Mamy! Cudownie że już jesteście razem ❤️❤️❤️❤️”, podkreśliła Zosia Ślotała. Agata Rubik: „Gratulacje :) ❤️”, Piotr Czaykowski: „Witamy na świecie miłością!!! ❤️”. Jessica Mercedes: „❤️❤️❤️ Gratulacje Kochani! Dużo zdrowia i spokoju ❤️” – to zaledwie część z nich.

My również dołączamy się do gratulacji!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jesteś ✨♥️🕊 @piotr.szelag #miłość #love #razem #dziękuję Fot @tadeusz_muller

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.