Lara Gessler i Paweł Rucz, Lara Gessler z mężem
Fot. Instagram @lara_gessler
O TYM SIĘ MÓWI

Brat Lary Gessler zdradził prawdę o jej rozwodzie z Pawłem Ruczem!

Takich słów z jego ust mało kto się spodziewał...

Konrad Szczęsny 26 stycznia 2019 12:01
Lara Gessler i Paweł Rucz, Lara Gessler z mężem
Fot. Instagram @lara_gessler

To jedno z najbardziej sensacyjnych rozstań ostatnich miesięcy. Na początku roku wyszło na jaw, że Lara Gessler i Paweł Rucz, z którym wzięła ślub we wrześniu 2017 roku, nie mieszkają razem od listopada 2018 roku. Powodem miały być nieporozumienia związane z inną wizją dorosłego życia oraz fakt, że po udziale w Ameryka Express córka Magdy Gessler znacznie się zmieniła. Nieoczekiwanie głos w sprawie rozwodu zabrał... przyrodni brat Lary, Tadeusz Muller!

Tadeusz Muller o rozstaniu Lary Gessler i Pawła Rucza

Okazuje się, że wiadomość o rozstaniu siostry z barmanem z Warszawy była dla niego nie mniejszym szokiem niż dla opinii publicznej. Jako przyczynę zakończenia związku podał on... niezgodność charakterów Lary oraz Pawła Rucza.

„Wieść o rozwodzie bardzo mnie zaskoczyła. Ale nie mam na to wpływu. Lara jest rzeczywiście bardzo kolorowa i pełna energii, więc ich życia mogły się różnić. Nie wiem, kto od kogo się różni bardziej, ale być może coś im stanęło na przeszkodzie”, wyjawił w rozmowie z serwisem Jastrzabpost.pl.

Tadeusz Muller zapewnił jednocześnie, że nadal darzy sympatią Pawła Rucza i „nic tego nie zmieni”.

Póki co ani Magda, ani Lara Gessler nie skomentowały doniesień o rozstaniu córki restauratorki z warszawskim barmanem.

Rozstanie Lary Gessler i Pawła Rucza

O tym, że w związku pary nie dzieje się najlepiej, zaczęto spekulować po świętach Bożego Narodzenia. Choć te spędzili jeszcze razem, już na Sylwestra Lara Gessler wyjechała z mamą na Sycylię, zaś Paweł Rucz ze znajomymi w Bieszczady. 

Bliscy pary zdradzili, że córka restauratorki zmieniła się po udziale w Ameryka Express i przestała dogadywać się z mężem. Ten wyprowadził się z ich mieszkania w listopadzie. Na profilu na Facebooku zamieścił status, z którego jasno wynikało, że poszukuje nowego miejsca zamieszkania.

Wkrótce zaczęto również plotkować, że w życiu Lary Gessler pojawił się jakiś czas temu inny mężczyzna. Ile w tych spekulacjach jest prawdy? 

Magda Gessler, Tadeusz Muller
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/EAST NEWS

Lara Gassler ma kryzys w związku. Córka Magdy Gessler rozstała się z Pawłem Ruczem
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?