Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler jest w drugiej ciąży! „Plus jeden”

Restauratorka pokazała krągłości na pięknym rodzinnym nagraniu

Damian Brillowski 29 marca 2022 09:13
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Właśnie się okazało, że córka Magdy Gessler spodziewa się drugiego dziecka. Radosną nowinę przekazała wspólnie z mężem Piotrem Szelągiem i córeczką Neną. To nie koniec niespodzianek, bowiem właśnie dziś ukochany Lary świętuje swoje urodziny. Zobacz, jak pięknie prezentuje się rodzina Gesslerów na wspólnym nagraniu. 

Lara Gessler jako utalentowana kucharka

Lara Gessler w świadomości Polaków zaistniała jako córka znanej restauratorki Magdy Gessler. Podobnie jak mama jej pasją jest gotowanie. Każdą wolną chwilę poświęca na testowanie nowych przepisów i ucztowanie w gronie znajomych. Wspólnie z mamą prowadzą cukiernię „Słodki Słony”. 

Lara ma na swoim koncie również występy w telewizji. Wielokrotnie gościła jako kucharka w programie „Dzień Dobry TVN”, a także uczestniczyła jako gość specjalny w programie „Masterchef”, gdzie u boku mamy oceniała kulinarne talenty amatorów gotowania. 

Czytaj także: Była jego oczkiem w głowie. Kim jest Agnieszka Gołas-Ners, córka aktora?

Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler, Viva! 10/2019

Lara Gessler po raz drugi zostanie mamą

Lara Gessler od kilku lat wiedzie szczęśliwe życie u boku prawnika Piotra Szeląga. Co ciekawe, dwukrotnie wychodziła za niego za mąż. Pierwszy ślub para młoda wzięła w 2020 roku, kiedy Lara była już w zaawansowanej ciąży. Drugi raz stanęli na ślubnym kobiercu w grudniu 2021 roku. Jako miejsce ożenku wybrali Zakopane. 

21 października 2020 roku Lara i Piotr poinformowali fanów, że po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła dziewczynka, której nadano imię Nena. Podczas drugiego ślubu rodziców, Nena miała już ukończone roczek. 

Teraz okazało się, że Lara Gessler ponownie jest w ciąży. Radosną nowinę ogłosiła w swoich mediach społecznościowych. Za pośrednictwem Instagrama pokazała wzruszające nagranie, na którym wspólnie z mężem i córeczką cieszą się na przyjście nowego członka rodziny. Przy okazji młoda mama pokazała mocno zaokrąglony brzuszek. Ogłoszenie dobrej nowiny zbiegło się w czasie z dniem urodzin ojca maleństwa. 

„+1 ♥️ Dzięki Tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne. Sto lat”, napisała Lara Gessler, jednocześnie życząc swojemu mężowi wszystkiego najlepszego w dniu urodzin. 

Przed rodziną Gesslerów wiele szczęśliwych chwil. Życzymy im wszystkiego dobrego.  

Czytaj także: Kim jest Ariana Wilhelmina — najmłodsza córka holenderskiego króla Wilhelma?

lara Gessler, 29.03.2022 rok
Fot. instagram @lara_gessler

Piotr Szeląg, córka nena, lara gessler, 29.03.2022 rok
Fot. instagram @lara_gessler

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.