EN_01503398_0166, Piotr Szeląg, Lara Gessler, 2021
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler i Piotr Szeląg odnowili przysięgę małżeńską!

Zobacz, jak wyglądała uroczystość. Kreacja gwiazdy robi wrażenie

Olga Figaszewska 11 grudnia 2021 07:25
EN_01503398_0166, Piotr Szeląg, Lara Gessler, 2021
Fot. Mateusz Jagielski/East News

To był dla nich wyjątkowy dzień. Lara Gessler i Piotr Szeląg odnowili przysięgę małżeńską. Zdjęcia z uroczystości opublikował w mediach społecznościowych jej brat, Tadeusz Muller. Dla fanów restauratorki to prawdziwe zaskoczenie. Lara Gessler zachwycała w prostej, stylowej kreacji. Zobacz, jak wyglądała!

Lara Gessler i Piotr Szeląg odnowili przysięgę małżeńską

Ubiegły rok przyniósł im wiele radości i był prawdziwym przełomem w życiu. W październiku 2020 roku Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli cichy ślub. Nie kryli wtedy swojego szczęścia! Zakochani patrzą w jednym kierunku i są dla siebie ogromnym wsparciem. „Jesteś taka mądra, kochana, dojrzała. Cudna. Wierzę w siłę waszej miłości, jest ponad wszystkie konwenanse. Jest wasza. Bardzo was kocham, mama obojga. Uściskami obsypię, buziakami”, reagowała wtedy Magda Gessler. 

Wcześniej para przekonywała, że są zwolennikami tzw. rzymskiego małżeństwa. Podkreślali, że dokument nie jest im potrzebny do tego, by tworzyć udany związek. „Możecie nam życzyć dobrego życia, ślub nie ma znaczenia, mogę to potwierdzić”, mówiła gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post. Para zmieniła swoją decyzję. Wkrótce powitali na świecie swoją pociechę. Mała Nena jest oczkiem w głowie dumnych rodziców.

Teraz córka Magdy Gessler zaskoczyła swoich obserwatorów. Gwiazda i jej ukochany odnowili przysięgę małżeńską. Ekspertka kulinarna wspólnie z Piotrem Szelągiem zorganizowali dla najbliższej rodziny i przyjaciół wyjątkowe przyjęcie w górach. Uroczystość obyła się w hotelu w Zakopanem. Zimowa sceneria budowała niesamowity klimat!

Zobacz też: „Matko, jakie to jest trudne”. Lara Gessler podjęła decyzję w kwestii wychowania Neny

Uroczystość odnowy przysięgi małżeńskiej odbyła się w piątek. Informację przekazał o tym przekazał światu Tadeusz Muller. Na Instagramie prowadzącego programy kulinarne pojawiło się zdjęcie z siostrą. Uśmiechy nie schodzą im z twarzy. Ale uwagę fanów zwraca przede wszystkim kreacja panny młodej.
 

Lara Gessler pojawiła się w eleganckiej, prostej sukni ślubnej. Jej dopełnieniem był stylowy koronkowy welon. Z kolei Piotr Szeląg zachwycał w kremowym garniturze. Zakochani przyrzekali sobie miłość w obecności najbliższych. Na uroczystości nie mogło zabraknąć Magdy Gessler. Wśród gości pojawił się także Piotr Czaykowski.

Zobacz też: „Jesteśmy rzymskim małżeństwem” Lara Gessler wraz z partnerem opowiedzieli o swoim związku!

Życzymy wszystkiego najlepszego!  

Lara Gessler, odnowienie przysięgi
Fot. Instagram @tadeusz_muller

Lara Gessler, Piotr Szaląg, drugi ślub,
Fot. Instagram @tadeusz_muller

Lara Gessler, Piotr Szaląg, drugi ślub
Fot. Instagram @tadeusz_muller

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.