Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z życia gwiazd

„Matko, jakie to jest trudne”. Lara Gessler podjęła decyzję w kwestii wychowania Neny

„Powiem Wam, że jestem rozwalona”

Marta Nawacka 19 listopada 2021 14:58
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Córka słynnej restauratorki, Magdy Gessler, od ponad roku jest szczęśliwą mamą małej Neny. Lara Gessler jest aktywna na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z obserwującymi szczegółami ze swojego życia, a w dużej mierze z macierzyństwa. Ostatnio zwierzyła się z trudnych chwil w wychowywaniu córeczki.

Lara Gessler – życie prywatne

Córka Magdy Gessler i jej partner, Piotr Szeląg, ponad rok temu zostali szczęśliwymi rodzicami córeczki, której dali na imię Nena. Lara Gessler pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia rodzinnego. W przeciwieństwie do niektórych gwiazd, kobieta nie ukrywa twarzy córeczki i obserwujący mogą na bieżąco śledzić, jak zmienia się mała Nena. Niedawno dziewczynka skończyła rok, o czym dumna mama poinformowała internautów publikując urocze zdjęcie ze swoją pociechą i jej ukochaną babcią, Magdą Gessler.

Czytaj też: Lara Gessler karmi córkę piersią w restauracji w Barcelonie. Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy

Lara Gessler zwierzyła się z trudnego doświadczenia

Lara Gessler jest w stałym kontakcie z fanami i regularnie umożliwia im na swoim koncie zadawanie pytań. Stara się relacjonować wszystkie etapy rodzicielstwa, zarówno te przyjemne, jak i trudne. Ostatnio podzieliła się jedną z trudniejszych sytuacji. Kobieta podjęła decyzję o zrezygnowaniu z nocnego karmienia piersią małej Neny i, jak się okazało, jest to dla niej ciężkie doświadczenie.

„Odstawiamy dziś Nenę od nocnego karmienia piersią. Powiem Wam, że jestem rozwalona. Nie dlatego, że moje dziecko będzie niezależne, ale dlatego, że słyszę jak płacze, budzi się… wiem, że mogę to skończyć jednym gestem i pójdzie spać w pół sekundy, a nie mogę tego zrobić. Matko jakie to jest trudne”, napisała na swoim InstaStories. Każda mama, która przechodziła przez ten okres z pewnością doskonale rozumie uczucia Lary Gessler oraz to, jak ciężko jest jej wytrzymać ten czas. Niektóre dzieci szybciej godzą się na taką zmianę i odstawienie od piersi, innym zaś trudniej jest taki fakt zaakceptować. Trzymamy kciuki za Nenę, a jej mamie życzymy dużo cierpliwości i wytrwałości!  

Zobacz także: Lara Gessler nie chce ochrzcić dziecka. Magda Gessler szczerze skomentowała decyzję córki

Lara Gessler, Instagram
Fot. Lara Gessler, Instagram/@lara_gessler

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.