Magda Gessler z Larą, sesja świąteczna VIVA!
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Lara Gessler nie chce ochrzcić dziecka. Magda Gessler szczerze skomentowała decyzję córki

Czy zgadza się z jej poglądami, czy ma inne zdanie?

Ksenia Krasko 31 sierpnia 2021 11:57
Magda Gessler z Larą, sesja świąteczna VIVA!
Fot. Iza Grzybowska

Od niemal roku Magda Gessler jest szczęśliwą babcią malutkiej Neny, co podkreśla przy każdej okazji. Lara Gessler, mama dziewczynki, również nie ukrywa, jak wielką radością były dla niej narodziny dziecka. Córka gwiazdy „Kuchennych rewolucji” często porusza tematy związane z macierzyństwem na swoim Instagramie, dzieli się przemyśleniami i zadaje internautom pytania. Jeszcze przed narodzinami Neny oświadczyła, że nie planuje jej chrzcin. Magda Gessler ujawniła, co myśli o decyzji Lary.

Magda Gessler - relacja z córką Larą Gessler

Jest jedną z ulubionych gwiazd – widzowie i fani cenią Magdę Gessler nie tylko za talent kulinarny i sposób prowadzenia programu „Kuchenne rewolucje”, ale także za dystans do samej siebie i poczucie humoru. Od niedawna restauratorka pełni nową dla siebie rolę – rolę babci – i jak się wydaje, radzi sobie doskonale.

POLECAMY: Magda Gessler opublikowała pierwsze zdjęcie ze swoją wnuczką – Neną! Trzy pokolenia na jednej fotografii

Gwiazda TVN publikuje na swoich portalach społecznościowych sporo zdjęć małej Neny, i nie da się ukryć, że jest absolutnie zakochana we wnuczce. Sama Magda Gessler wychowała dwoje dzieci – Larę i Tadeusza. W nowym wywiadzie opowiedziała o relacji z córką i przyznała, że nie ma wpływu na pewne rzeczy.

Magda Gessler o chrzcie wnuczki Neny

Lara Gessler urodziła córkę w trakcie pandemii, dlatego przez jakiś czas nie mogła przedstawić dziewczynki najbliższym – Magda Gessler musiała czekać kilka miesięcy. Jest dumną i szczęśliwą babcią, ale jak ujawniła w rozmowie z reporterką „Jastrząb Post”, rzadko pomaga młodej mamie. To decyzja Lary i ona ją szanuje.

„Lara mi nie pozwala. Ona uważa, zresztą tak ja ja, że dziecko jest jej i powinno poznać rodzinę, ale głównie powinno być z rodzicami. I tak się dzieje”, wytłumaczyła restauratorka. „Bardzo ją za to szanuję. Najbardziej mnie wzrusza jako mama, bo jest najpiękniejszą, najwspanialszą i najmądrzejszą mamą na świecie”, dodała.

ZOBACZ TAKŻE: Lara Gessler karmi córkę piersią w restauracji w Barcelonie. Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. „Kwintesencja kobiecości”

Odpowiedziała również na pytanie, czy zgadza się z decyzją córki o chrzcinach, a raczej o tym, żeby ich nie było. „W ogóle się nie wtrącam w tym temacie. Jeżeli mnie zapyta, to jej doradzę”, podkreśliła w rozmowie z portalem „Jastrząb Post”.

Podoba Wam się podejście Magdy Gessler? 

Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…