Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM JEST GŁOŚNO

Magda Gessler opublikowała pierwsze zdjęcie ze swoją wnuczką, Neną! 

Trzy pokolenia na jednej fotografii

Redakcja VIVA! 21 listopada 2020 10:00
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Miesiąc temu na świat przyszła córeczka Lary Gessler i Piotra Szeląga - Nena. Jak tylko Magda Gessler usłyszała szczęśliwie wieści o ciąży swojej córki, z pewnością odliczała dni do narodzin nowego członka rodziny. Świadczą o tym liczne posty w mediach społecznościowych oraz wywiady, w których wyrażała swoją ekscytację. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa restauratorka musiała poczekać, aby osobiście powitać na świecie swoją wnuczkę. Jednak szczęśliwy dzień w końcu nadszedł. Magda Gessler opublikowała na Instagramie pierwsze wspólne zdjęcie z Neną!

Magda Gessler i jej wnuczka, Nena na pierwszym wspólnym zdjęciu

Właścicielka cukierni Słodki Słony czy też autorka książki Słodki zielnik Lary miesiąc temu po raz pierwszy została mamą. Dumni rodzice poinformowali o narodzinach swojej córeczki, Neny za pośrednictwem mediów społecznościowych 21 października. Dwa tygodnie później Lara Gessler zdradziła opinii publicznej dość niecodzienne imię, które wraz z Piotrem Szelągiem postanowiła nadać dziewczynce. O swojej decyzji oraz znaczeniu imienia opowiedziała VIVIE!. "Na to imię wpadłam przy okazji lektury książki Kobiety Witkacego. Tam wpadłam na Nenę Witkiewicz, żonę Witkacego. Ona w rzeczywistości miała na imię Jadwiga, ale jak potem zaczęłam kopać, to okazało się, że jest takie imię", powiedziała. "Według niektórych źródeł ma korzenie rzymskie, według innych - hebrajskie. To tak naprawdę miało dla mnie mniejsze znaczenie. Imię jest bardzo ciepłe, a do tego w taki sposób zwraca się w Hiszpanii do małych dziewczynek", tłumaczyła Lara Gessler. 

Dumna i szczęśliwa Magda Gessler niestety musiała trochę poczekać, aby osobiście powitać na świecie swoją wnuczkę. "Ze względów bezpieczeństwa, widziałam moją wnuczkę tylko z okna. Przyszliśmy całą rodziną pod dom Lary i Piotra, żeby im pogratulować. Rozmawialiśmy w maskach na odległość i to było tak przejmujące, tak wspaniałe, że wzruszenie odebrało mi mowę", powiedziała w rozmowie z Party. Długo wyczekiwany dzień jednak w końcu nadszedł. Babcia nareszcie mogła zobaczyć malutką Nenę z bliska, wziąć ją w swoje ramiona oraz wypowiedzieć do niej pierwsze słowa. Restauratorka nie omieszkała także podzielić się w mediach społecznościowych pierwszą fotografią ze swoją ukochaną wnuczką. Na zdjęciu widoczne są aż trzy pokolenia kobiet rodziny Gesslerów.  

Magda Gessler z córką Larą Gessler oraz synem Tadeuszem Müllerem w sesji zdjęciowej VIVY! z 2019 roku:

Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.