Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM JEST GŁOŚNO

Lara Gessler zdradziła, dlaczego rozstała się z pierwszym mężem: „Zabrakło ognia intelektualnego”

Już 2 tygodnie po ślubie restauratorka wiedziała, że popełniła błąd

Rafał Kowalski 4 czerwca 2022 14:04
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Tylko 1,5 roku trwało pierwsze małżeństwo Lary Gessler. Córka Magdy Gessler przyznała przy najnowszej okazji do publicznej wypowiedzi, że choć Paweł Rucz był wspaniałym i dobrym człowiekiem, to wiele zabrakło, by okazał się dla niej perfekcyjnym partnerem. Co dokładnie nie zagrało i co gwiazda mówi dziś o przystojnym barmanie?

Lara Gessler o końcu swojego małżeństwa. Powody

Dziś restauratorka jest szczęśliwą żoną drugiego męża Piotra Szeląga. Lara Gessler wyciągnęła wnioski po popełnionych we wcześniejszym związku błędach i w końcu jest w pełni szczęśliwa. Jakie rzeczy sprawiały, że z Pawłem Ruczem nie mogło się jej udać?

Pierwsze obawy przyszły bardzo szybko. „Dwa tygodnie po pierwszym ślubie wiedziałam, że popełniłam błąd. (...) Paweł był bardzo dobrym gościem. (…) Ale tego ognia zdecydowanie zabrakło. Ognia intelektualnego, takiej rzutkości pewnej. Dla mnie seks umysłu jest bardzo istotny, dlatego zawsze zakochiwałam się w głowie. A tu zakochałam się w dobroci”, przyznała mama małej Neny w podcaście Ofeminin Tak mamy.

W związku z wiodącą cechą Pawła Rucza padł jeszcze jeden, dość mocny komentarz. „To była taka dobroć ostateczna, taka dobroć do wyrzygania”, usłyszeliśmy.

CZYTAJ TEŻ: Poznała go dzięki mamie, jest w drugiej ciąży. Tak rodziła się miłość Lary Gessler do Piotra Szeląga. Za zakochanymi aż dwa śluby

Związek a przyjaźń. Co dziś Lara Gessler mówi o byłym mężu?

Kolejnymi powodami wystąpienia o rozwód była zmiana relacji zakochanych na zbyt przyjacielską. Mąż Lary Gessler jej zdaniem przestał iść też na przód, więc automatycznie już jej nie imponował. „Po prostu w pewnym momencie zrobiliśmy się rodzeństwem. Oczywiście, to była super relacja pod kątem seksualnym, bardzo dużo ze sobą przeżyliśmy i bardzo się z tego cieszę. Weszliśmy jednak w zbyt przyjacielskie relacje. On się gdzieś tam przestał rozwijać i frustrował się, że ja się rozwijałam”, powiedziała w podcaście Lara.

Mimo to dobrze życzy pierwszemu mężowi. „Nadal uważam, że to jest wspaniały człowiek, ale nie na mój temperament, nie na moje tempo”, podsumowała gorzko.

Czytaj także: Dominika Chorosińska ma szóstkę dzieci. Najstarsza córka ma już prawie 19 lat. Zobacz, jak wygląda!

Nigdy wcześniej miłośniczka wypieków nie dzieliła się szczegółami tego rozstania. Jesteście zaskoczeni? 

Lara Gessler, VIVA! 24/2019
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.