Dominika Chorosińska
Fot. Andrzej Hulimka / Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Chorosińska ma szóstkę dzieci. Najstarsza córka ma już prawie 19 lat. Zobacz, jak wygląda!

Podobna do mamy?

Rafał Kowalski 22 maja 2022 16:52
Dominika Chorosińska
Fot. Andrzej Hulimka / Forum

Dominika i Michał Chorosińscy od zawsze wiedzieli, że chcą mieć dużą rodzinę. Para spełniła swoje marzenie i wychowuje aż szóstkę pociech: Nastazję, Matyldę, Józefa, Piotra, Jana Pawła i najmłodszą córeczkę, która narodziła się pod koniec 2020 roku. Popularni rodzice wykonali przez ostatnie lata ciężką pracę, powoli zmniejszając liczbę potomków, którymi trzeba się opiekować. Ich najstarsza córka stała się już pełnoletnia. Piętnastego lipca będzie świętowała 19. urodziny. Do kogo bardziej jest podobna?

Nastazja Chorosińska – zdjęcia z mamą i tatą

Osiągnięcie przez dziecko pełnoletności to dla każdego rodzica ważny moment skłaniający do refleksji. Dokładnie tak samo było w połowie lipca, kiedy Dominika Chorosińska poświęciła swojej najstarszej córce piękny wpis z okazji 18. urodzin. „Obróciła świat o 180 stopni, potem postawiła go na głowie i zaczęła kicać... Nasza Nauczycielka miłości, cierpliwości, odchodzenia i powrotów, tego, że nie będzie taką jak my chcemy, tylko taką jak Ona chce... Nastusiu, żyj pięknie”, napisała  latem 2021 roku w sieci wzruszona była gwiazda M jak miłość.

Na załączonych do posta zdjęciach możemy zauważyć, jak przez lata zmieniała się Nastazja. Na jednej z fotografii widać też zadowolonego tatę nastolatki.

Do kogo bardziej podobna jest córka Dominiki Chorosińskiej?

Dominika Figurska, Dominika Chorosińska, Michał Chorosiński, dzieci Dominiki Chorosińskiej, Warszawa, 07.05.2009 rok
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Dominika Chorosińska i Michał Chorosiński z dziećmi, Warszawa, 07.05.2009 rok

Dzieci Dominiki Chorosińskiej. Aktorka i posłanka o rodzinie

Aktorka i działaczka społeczna wielokrotnie udzielała wywiadów na temat swoich bliskich. Duża gromadka dzieci od wielu lat była jej pragnieniem. Ostatecznie los dał gwieździe i jej mężowi, więcej pociech, niż planowali. „Przed ślubem umawialiśmy się z mężem, że będziemy mieli pięcioro dzieci. Wtedy to było powiedziane żartem”, mówiła w jednym z wywiadów Dominika Chorosińska, która od jesieni zeszłego roku jest mamą szóstki dzieci. „Mam takie maleństwo pięciotygodniowe w domu. Dziewczynka (…) Mamy królewnę i bardzo się cieszymy”, opowiadała aktorka w listopadzie 2020 roku w Telewizji Republika.

CZYTAJ TEŻ: Michał Chorosiński wybaczył żonie zdradę. Teraz ujawnia sekret udanego małżeństwa

Uważni wielbiciele aktorki spostrzegli jednak w ubiegłych latach, że jeden z jej synów – Józek - jest owocem romansu 43-latki. Była gwiazda M jak miłość wróciła jednak wkrótce do męża. „Skleiliśmy małżeństwo, choć z ludzkiego punktu widzenia było to niemożliwe. Najpierw zaczęła mnie rozsadzać tęsknota za sakramentami. Pewnego dnia na targach książki przypadkowo natknęłam się na Dzienniczek s. Faustyny. Przeglądając go, znalazłam zdanie, że mogą przyjść do mnie najwięksi grzesznicy. Poczułam, że zalewa mnie strumień boskiej miłości. Dziś uważam, że to m.in. s. Faustyna uratowała moje małżeństwo”, mówiła w jednym z wywiadów ukochana Michała Chorosińskiego.

Parze życzymy dużo spokoju i miłości! 

Dominika Chorosińska, Michał Chorosiński, dzieci
Fot. AGENCJA SE/East News

Dominika Figurska, Dominika Chorosińska, Michał Chorosiński, dzieci Dominiki Chorosińskiej, Warszawa, 18.03.2012 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Dominika Chorosińska i Michał Chorosiński z dziećmi, Warszawa, 18.03.2012 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.