Dominika Chorosińska
Fot. Andrzej Hulimka / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Chorosińska ma szóstkę dzieci. Najstarsza córka skończyła 18 lat. Zobacz, jak wygląda!

Podobna do mamy?

Rafał Kowalski 16 lipca 2021 15:00
Dominika Chorosińska
Fot. Andrzej Hulimka / Forum

Dominika i Michał Chorosińscy od zawsze wiedzieli, że chcą mieć dużą rodzinę. Para spełniła swoje marzenie i wychowuje aż szóstkę pociech: Nastazję, Matyldę, Józefa, Piotra, Jana Pawła i najmłodszą córeczkę, która narodziła się pod koniec 2020 roku. Tak naprawdę popularni rodzice, którzy wykonali przez ostatnie lata ciężką pracę, powoli zmniejszając liczbę potomków, którymi trzeba się opiekować. Ich najstarsza córka właśnie stała się pełnoletnia.

Nastazja Chorosińska – zdjęcia z mamą i tatą

Osiągnięcie przez dziecko pełnoletności to dla każdego rodzica ważny moment skłaniający do refleksji. Dokładnie tak samo było wczoraj, kiedy Dominika Chorosińska poświęciła swojej najstarszej córce piękny wpis z okazji 18. urodzin. „Obróciła świat o 180 stopni , potem postawiła go na głowie i zaczęła kicać... Nasza Nauczycielka miłości, cierpliwości, odchodzenia i powrotów, tego, że nie będzie taką jak my chcemy, tylko taką jak Ona chce... Nastusiu, żyj pięknie”, napisała w sieci wzruszona była gwiazda M jak miłość a obecnie związana z PiS działaczka.

Na załączonych do posta zdjęciach możemy zauważyć, jak przez lata zmieniała się Nastazja. Na jednej z fotografii widać też zadowolonego tatę nastolatki.

Do kogo bardziej podobna jest solenizantka?

Dominika Figurska, Dominika Chorosińska, Michał Chorosiński, dzieci Dominiki Chorosińskiej, Warszawa, 07.05.2009 rok
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Dominika Chorosińska i Michał Chorosiński z dziećmi, Warszawa, 07.05.2009 rok

Dzieci Dominiki Chorosińskiej. Aktorka i posłanka o rodzinie

Aktorka i działaczka społeczna wielokrotnie udzielała wywiadów na temat swoich bliskich. Duża gromadka dzieci od wielu lat była jej pragnieniem. Ostatecznie los dał gwieździe i jej mężowi, więcej pociech, niż planowali. „Przed ślubem umawialiśmy się z mężem, że będziemy mieli pięcioro dzieci. Wtedy to było powiedziane żartem”, mówiła w jednym z wywiadów Dominika Chorosińska, która od jesieni zeszłego roku jest mamą szóstki dzieci. „Mam takie maleństwo pięciotygodniowe w domu. Dziewczynka (…) Mamy królewnę i bardzo się cieszymy”, opowiadała aktorka w listopadzie 2020 roku w Telewizji Republika.

CZYTAJ TEŻ: Michał Chorosiński wybaczył żonie zdradę. Teraz ujawnia sekret udanego małżeństwa

Uważni wielbiciele aktorki spostrzegli jednak w ubiegłych latach, że jeden z jej synów – Józek - jest owocem romansu 42-latki. Była gwiazda M jak miłość wróciła jednak wkrótce do męża. „Skleiliśmy małżeństwo, choć z ludzkiego punktu widzenia było to niemożliwe. Najpierw zaczęła mnie rozsadzać tęsknota za sakramentami. Pewnego dnia na targach książki przypadkowo natknęłam się na Dzienniczek s. Faustyny. Przeglądając go, znalazłam zdanie, że mogą przyjść do mnie najwięksi grzesznicy. Poczułam, że zalewa mnie strumień boskiej miłości. Dziś uważam, że to m.in. s. Faustyna uratowała moje małżeństwo”, mówiła w jednym z wywiadów ukochana Michała Chorosińskiego.

Parze życzymy dużo spokoju i miłości, a ich 18-letniej córce pięknej dorosłości! 

Dominika Chorosińska, Michał Chorosiński, dzieci
Fot. AGENCJA SE/East News

Dominika Figurska, Dominika Chorosińska, Michał Chorosiński, dzieci Dominiki Chorosińskiej, Warszawa, 18.03.2012 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Dominika Chorosińska i Michał Chorosiński z dziećmi, Warszawa, 18.03.2012 rok

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.