Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O tym się mówi

Dominika Gwit jest w ciąży! Czekała na to wiele lat. „Pan Bóg wysłuchał naszych próśb”

Aktorka podzieliła się radosnymi wieściami

Marcjanna Maryszewska 10 sierpnia 2022 09:02
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski podzielili się właśnie wesołą nowiną! Od 2018 roku tworzą szczęśliwe małżeństwo i bardzo długo starali się o dziecko. Teraz natomiast okazuje się, że ich rodzina już wkrótce się powiększy! „Za kilka miesięcy będziemy we troje”, napisała dumna aktorka pod zdjęciem z ukochanym. 

Dominika Gwit jest w ciąży!

W środowy poranek na Instagramie aktorki pojawiła się fotografia w towarzystwie ukochanego Wojciecha Dunaszewskiego. Uśmiechnięta gwiazda trzyma na nim zdjęcie USG, które samo w sobie jest wystarczająco wymowną informacją! Podpis nie pozostawia już żadnych wątpliwości. Dominika Gwit ujawniła, że już za kilka miesięcy zostanie mamą.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko”, czytamy.

Para bardzo długo starała się o dziecko. Wsparcie specjalistów pomogło im w realizacji marzenia. „Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy. Za kilka miesięcy będziemy we troje”, kontynuowała szczęśliwa aktorka w dalszej części wpisu.

Sprawdź również: Ola Żebrowska na czułym zdjęciu z nowo narodzoną córką. Tak wygląda macierzyństwo 

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski. Historia miłości

Przyszli rodzice poznali się dzięki bratu Wojciecha, czyli Radkowi Dunaszewskiemu. Jest reżyserem, z którym Dominika Gwit niejednokrotnie współpracowała. „Radek zaprosił mnie (...) do wystawienia dramatu "2" Jima Cartwrighta – na dwoje aktorów, a 15 postaci. Jedna z najważniejszych rzeczy zawodowych, które zrobiłam. Graliśmy z Michałem Tomalą, Radek to reżyserował. Kilka miesięcy przygotowań, mnóstwo emocji i premiera z przytupem, na którą Radek zaprosił swojego brata Wojtka", mówiła Beacie Nowickiej w wywiadzie dla VIVY!.

Para potrzebowała czasu, nim między nimi pojawiły się prawdziwe iskry! Jednak gdy już odkryli, że są dla siebie stworzeni, nie widzieli świata poza sobą. Spędzali każdą wolną chwilę razem. O początkach związku opowiedziała Dominika Gwit.

„(...) Spotkaliśmy się jeszcze dwa razy, ale ja byłam umówiona z mamą, że przyjeżdżam na tydzień (...) I to był najdłuższy tydzień w moim życiu. Wisieliśmy na telefonie 24 godziny na dobę, właściwie w ogóle nie spędzałam czasu z rodzicami. Wtedy to już była ta miłość od pierwszego wejrzenia. Nie potrzebowaliśmy więcej randek, wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Wyszłam z pociągu, rzuciłam się Wojtkowi w ramiona i tak zostaliśmy do dzisiaj", wspominała Dominika Gwit.

Pobrali się w 2018 roku, a ich ślub był mocno strzeżony przed mediami. Dziś tworzą jedną z piękniejszych par w show-biznesie, a wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Oboje nigdy nie ukrywali, że pragną zostać rodzicami i nie kryją swojego szczęścia z faktu, że ich marzenie wkrótce się spełni. Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!  

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…