Księżna Meghan, księżna Meghan u Oprah Winfrey
Fot. CBS/Ferrari Press/East News
O TYM SIĘ MÓWI

To będzie przełomowy wywiad! Księżna Meghan spełni swoje marzenie?

„Producenci szukają kogoś, kto zastąpi Oprah”

Olga Figaszewska 2 marca 2021 09:45
Księżna Meghan, księżna Meghan u Oprah Winfrey
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Media na całym świecie żyją wywiadem, którego księżna Meghan i książę Harry udzielili Oprah Winfrey. W sieci znalazła się zapowiedź programu z ich udziałem. Byli członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mają otworzyć się w rozmowie na temat swojego życia po przeprowadzce do USA, rodzicielstwa i małżeństwa. Niewykluczone, że Harry i Meghan opowiedzą o powodach odejścia z rodziny królewskiej i ujawnią tajemnice królowej. Wszyscy z dużym zainteresowaniem wyczekują emisji materiału, który już teraz wywołuje ogromne emocje. Okazuje się, że ma on jeszcze jedną ważną rolę... Chodzi o przyszłość Meghan!

Meghan Markle zastąpi Oprah Winfrey?

Po przeprowadzce do Stanów, Meghan musiała budować od nowa swoją pozycję. Księżna zastanawiała się nad przyszłością. Wraz z ukochanym angażowała się w działalność charytatywną, projekty i poświęcali opiece nad synkiem.

Meghan czekała na swoją szansę i propozycję, która odmieni jej życie. Jedna z nich właśnie pojawiła się na horyzoncie. Ale teraz wszystko zależy od samej księżnej Meghan.

Możliwe, że ukochana księcia Harry’ego otrzyma swój własny program. Na pewno Meghan nie brakuje doświadczenia przed kamerą. Wielokrotnie udowadniała, że potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji, jest rozpoznawalna, odważna i szybko się uczy...  Czy to wystarczy? 

 Z informacji przekazanych przez bliską osobę z otoczenia pary wynika, że stacja CBS poszukuje godnego następcy Oprah Winfrey. Wywiad ma być testem dla księżnej Meghan.

Księżna MEghan, Książę Harry, Oprah Wnfrey wywiad, 2021
Fot. Harpo Productions/Associated Press/East News

„Chcą się przekonać, czy Meghan naprawdę ma taką moc jak inne gwiazdy. Producenci szukaj zastępstwa dla Oprah, która jest chętna do przejścia na emeryturę. Meghan jest idealną kandydatką na to stanowisko. Jeśli wyniki oglądalności się sprawdzą, CBS może zaproponować jej współpracę”, donosi Woman’s Day.

Czy księżna Meghan zastąpi Oprah? A może wkrótce otrzyma swój własny program? 

Oprah Winfrey
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…