Księżna Meghan, księżna Meghan u Oprah Winfrey
Fot. CBS/Ferrari Press/East News
O TYM SIĘ MÓWI

To będzie przełomowy wywiad! Księżna Meghan spełni swoje marzenie?

„Producenci szukają kogoś, kto zastąpi Oprah”

Olga Figaszewska 2 marca 2021 09:45
Księżna Meghan, księżna Meghan u Oprah Winfrey
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Media na całym świecie żyją wywiadem, którego księżna Meghan i książę Harry udzielili Oprah Winfrey. W sieci znalazła się zapowiedź programu z ich udziałem. Byli członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mają otworzyć się w rozmowie na temat swojego życia po przeprowadzce do USA, rodzicielstwa i małżeństwa. Niewykluczone, że Harry i Meghan opowiedzą o powodach odejścia z rodziny królewskiej i ujawnią tajemnice królowej. Wszyscy z dużym zainteresowaniem wyczekują emisji materiału, który już teraz wywołuje ogromne emocje. Okazuje się, że ma on jeszcze jedną ważną rolę... Chodzi o przyszłość Meghan!

Meghan Markle zastąpi Oprah Winfrey?

Po przeprowadzce do Stanów, Meghan musiała budować od nowa swoją pozycję. Księżna zastanawiała się nad przyszłością. Wraz z ukochanym angażowała się w działalność charytatywną, projekty i poświęcali opiece nad synkiem.

Meghan czekała na swoją szansę i propozycję, która odmieni jej życie. Jedna z nich właśnie pojawiła się na horyzoncie. Ale teraz wszystko zależy od samej księżnej Meghan.

Możliwe, że ukochana księcia Harry’ego otrzyma swój własny program. Na pewno Meghan nie brakuje doświadczenia przed kamerą. Wielokrotnie udowadniała, że potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji, jest rozpoznawalna, odważna i szybko się uczy...  Czy to wystarczy? 

 Z informacji przekazanych przez bliską osobę z otoczenia pary wynika, że stacja CBS poszukuje godnego następcy Oprah Winfrey. Wywiad ma być testem dla księżnej Meghan.

Księżna MEghan, Książę Harry, Oprah Wnfrey wywiad, 2021
Fot. Harpo Productions/Associated Press/East News

„Chcą się przekonać, czy Meghan naprawdę ma taką moc jak inne gwiazdy. Producenci szukaj zastępstwa dla Oprah, która jest chętna do przejścia na emeryturę. Meghan jest idealną kandydatką na to stanowisko. Jeśli wyniki oglądalności się sprawdzą, CBS może zaproponować jej współpracę”, donosi Woman’s Day.

Czy księżna Meghan zastąpi Oprah? A może wkrótce otrzyma swój własny program? 

Oprah Winfrey
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?