KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i książę Harry planują drugi ślub! Poznajcie szczegóły

Planują uroczystość z jednego prostego powodu!

Gabriela Czernecka 28 kwietnia 2020 11:48

Księżna Meghan i książę Harry planują drugi ślub! Małżeństwo Sussex 19 maja 2020 roku będą obchodzić drugą rocznicę ślubu i postanowili świętować ją w wyjątkowy sposób. Para chce odnowić swoją przysięgę małżeńską. Ich drugi ślub ma się odbyć na plaży w Los Angeles. Poznajcie wszystkie szczegóły związane z ceremonią! 

Meghan i Harry biorą drugi ślub

Wraz z początkiem kwietnia 2020 księżna Meghan i książę Harry przestali być oficjalnie członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Para zrzekła się książęcych tytułów, wywiązała się ze wszystkich obowiązków i wyprowadziła z Wielkiej Brytanii. Małżeństwo najpierw zamieszkało w Kanadzie, a po kilku tygodniach przeniosło się do Stanów Zjednoczonych, gdzie teraz najprawdopodobniej ze względu na możliwości zawodowe, pozostaną na stałe. Nie ma wątpliwości, że Meghan i Harry rozpoczynają nowy rozdział w swoim życiu, a wszystko wskazuje na to, że jego symbolicznym początkiem ma być odnowienie przysięgi małżeńskiej. 

Jak donosi amerykański tabloid Heat, Meghan i Harry chcą odnowić przysięgę małżeńską w Los Angeles i tym razem nie zamierzają się ograniczać. Według informatora magazynu, para chce mieć ceremonię na plaży, blisko oceanu, wśród grona mieszkających w Kalifornii gwiazd. Już mówi się, że pojawią się największe nazwiska świata show-biznesu. Z pewnością nie zabraknie kolegów i koleżanek Meghan z planu zdjęciowego do serialu Suits. Nieoficjalnie pisze się, że pojawią się więc: Patrick J.Adams, Sarah Rafferty, Gina Torres czy Gabriel Macht. Na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego, który odbył się 19 maja 2018 roku, również pojawiło się wiele znanych twarzy. Oprócz państwa Clooneyów i Oprah Winfrey, w uroczystości uczestniczyli m.in. Victoria i David Beckham, Elton John, Serena Williams i jej mąż Alexis Ohanian, oraz Idris Elba z żoną Sabriną. Najprawdopodobniej oni również zostaną zaproszeni na tę ceremonię. 

Jak na razie nie podano więcej szczegół na temat uroczystości. Wiadomo jednak, dlaczego para zdecydowała się ją zorganizować: „Będzie to symbolizować zupełnie nowy początek zarówno pod względem praktycznym, jak i duchowym. Oczywiście może to zdenerwować członków rodziny królewskiej, ale ten nowy początek jest ważny dla obojga”, mówi informator magazynu Heat

Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry, brytyjska rodzina królewska
Fot. Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal

Co więcej, jest jeszcze jedna przyczyna planowanego wydarzenia: „Pobranie się na amerykańskiej ziemi pomoże Harry’emu uzyskać wizę, dając mu większe prawo do pozostania w kraju na dłuższy okres”, czytamy w Heat. Przypomnijmy, że Meghan i Harry dwa lata temu powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w katedrze w Windsorze. Transmisję ceremonii śledziły miliony widzów z niemal każdego zakątka globu! Meghan do ołtarza poprowadził książę Karol, a Harry widząc ukochaną nie krył łez wzruszenia. Para podczas ceremonii nieustannie trzymała się za ręce, a książę wkładając pierścionek na rękę ukochanej powiedział: „Jestem szczęściarzem!”. Wygląda na to, że para po raz kolejny chce sobie ślubować miłość.

„Planują gigantyczne przyjęcie”, mówi informator magazynu. Czy odnowienie przysięgi małżeńskiej Meghan i Harry'ego przebije ich królewski ślub sprzed dwóch lat? Pozostaje nam z niecierpliwością czekać na zdjęcia z drugiej ceremonii! 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.