KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i książę Harry planują drugi ślub! Poznajcie szczegóły

Planują uroczystość z jednego prostego powodu!

Gabriela Czernecka 28 kwietnia 2020 11:48

Księżna Meghan i książę Harry planują drugi ślub! Małżeństwo Sussex 19 maja 2020 roku będą obchodzić drugą rocznicę ślubu i postanowili świętować ją w wyjątkowy sposób. Para chce odnowić swoją przysięgę małżeńską. Ich drugi ślub ma się odbyć na plaży w Los Angeles. Poznajcie wszystkie szczegóły związane z ceremonią! 

Meghan i Harry biorą drugi ślub

Wraz z początkiem kwietnia 2020 księżna Meghan i książę Harry przestali być oficjalnie członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Para zrzekła się książęcych tytułów, wywiązała się ze wszystkich obowiązków i wyprowadziła z Wielkiej Brytanii. Małżeństwo najpierw zamieszkało w Kanadzie, a po kilku tygodniach przeniosło się do Stanów Zjednoczonych, gdzie teraz najprawdopodobniej ze względu na możliwości zawodowe, pozostaną na stałe. Nie ma wątpliwości, że Meghan i Harry rozpoczynają nowy rozdział w swoim życiu, a wszystko wskazuje na to, że jego symbolicznym początkiem ma być odnowienie przysięgi małżeńskiej. 

Jak donosi amerykański tabloid Heat, Meghan i Harry chcą odnowić przysięgę małżeńską w Los Angeles i tym razem nie zamierzają się ograniczać. Według informatora magazynu, para chce mieć ceremonię na plaży, blisko oceanu, wśród grona mieszkających w Kalifornii gwiazd. Już mówi się, że pojawią się największe nazwiska świata show-biznesu. Z pewnością nie zabraknie kolegów i koleżanek Meghan z planu zdjęciowego do serialu Suits. Nieoficjalnie pisze się, że pojawią się więc: Patrick J.Adams, Sarah Rafferty, Gina Torres czy Gabriel Macht. Na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego, który odbył się 19 maja 2018 roku, również pojawiło się wiele znanych twarzy. Oprócz państwa Clooneyów i Oprah Winfrey, w uroczystości uczestniczyli m.in. Victoria i David Beckham, Elton John, Serena Williams i jej mąż Alexis Ohanian, oraz Idris Elba z żoną Sabriną. Najprawdopodobniej oni również zostaną zaproszeni na tę ceremonię. 

Jak na razie nie podano więcej szczegół na temat uroczystości. Wiadomo jednak, dlaczego para zdecydowała się ją zorganizować: „Będzie to symbolizować zupełnie nowy początek zarówno pod względem praktycznym, jak i duchowym. Oczywiście może to zdenerwować członków rodziny królewskiej, ale ten nowy początek jest ważny dla obojga”, mówi informator magazynu Heat

Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry, brytyjska rodzina królewska
Fot. Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal

Co więcej, jest jeszcze jedna przyczyna planowanego wydarzenia: „Pobranie się na amerykańskiej ziemi pomoże Harry’emu uzyskać wizę, dając mu większe prawo do pozostania w kraju na dłuższy okres”, czytamy w Heat. Przypomnijmy, że Meghan i Harry dwa lata temu powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w katedrze w Windsorze. Transmisję ceremonii śledziły miliony widzów z niemal każdego zakątka globu! Meghan do ołtarza poprowadził książę Karol, a Harry widząc ukochaną nie krył łez wzruszenia. Para podczas ceremonii nieustannie trzymała się za ręce, a książę wkładając pierścionek na rękę ukochanej powiedział: „Jestem szczęściarzem!”. Wygląda na to, że para po raz kolejny chce sobie ślubować miłość.

„Planują gigantyczne przyjęcie”, mówi informator magazynu. Czy odnowienie przysięgi małżeńskiej Meghan i Harry'ego przebije ich królewski ślub sprzed dwóch lat? Pozostaje nam z niecierpliwością czekać na zdjęcia z drugiej ceremonii! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.