Czy księżna Sussex wróci do aktorstwa?

Gabriela Czernecka 9 stycznia 2019 07:53

Czy księżna Meghan powróci do aktorstwa? Gdy podjęła decyzję o związaniu się z księciem Harrym wiedziała, że musi pożegnać się z karierą aktorki. Najbardziej znana była z roli Rachel w serialu Suits, która zapewniła jej rozpoznawalność i popularność na całym świecie. Czy to możliwe, by Meghan znów pojawiła się w produkcji? Dla księcia przeprowadziła się do Londynu, zrezygnowała z prowadzenia social mediów, a świat Hollywood pozostawiła daleko za sobą. Okazuje się, że pojawiła się szansa, by fani talentu Meghan znów mieli okazję zobaczyć ją na ekranie. Czy księżna zdecyduje się na ten krok?

Księżna Meghan i jej wyrzeczenia

Decydując się na związek z księciem Harrym Meghan Markle wiedziała, że czeka ją życiowa rewolucja. Dla ukochanego musiała poświęcić wszystko to, co dotychczas udało się jej osiągnąć i na co tak ciężko pracowała przez ostatnie lata. Ale czego się nie robi dla miłości? Przeprowadziła się do Londynu, zrezygnowała z życia na świeczniku, porzuciła aktorstwo i zaprzestała prowadzenia social mediów. Nawet jej styl uległ przemianie - musiała go przekształcić i ubierać się nieco skromniej. Nie angażuje się politycznie i wymaga się od niej, by zawsze stała w cieniu ukochanego, by nie odwracać od niego uwagi.

Wiele poświęciła, by być z ukochanym. Niestety bycie księżną nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Meghan z pewnością jest tego najlepszym przykładem. Wygląda na to, że nieważne jak bardzo się stara, znajdą się tacy, którym nie spodoba się jej sukienka, gest bądź słowo. Krytykowana jest za każdy najmniejszy drobiazg - od pomalowanych paznokci po nieodpowiednią kreację.

To ją oskarża się o nagłą wyprowadzkę Harry'ego z Pałacu Kensington (choć według oficjalnych źródeł była to ich wspólna decyzja). To ona ma być powodem kłótni księcia z bratem i to ona zdaniem internautów spowodowała konflikt z Kate. Już nie liczy się fakt, że zasady królewskiej etykiety i protokołu ze względu na piąte miejsce Harry'ego w liście do sukcesji brytyjskiego tronu, aż tak bardzo jej nie dotyczą. Nie jest istotne to, że została zaakceptowana przez samą królową Elżbietę II.

Meghan na co dzień musi zmagać się z nieustanną krytyką, której w takim stopniu nie doświadczyła żadna członkini współczesnej royal family. Wygląda na to, że szalone imprezy i nieodpowiednie stylizacje Eugenii i Beatrice czy rasistowskie uwagi księżnej Michael z Kentu, a nawet szokujące sekrety Gabrielli Windsor, które ujrzały światło dzienne dzięki jej byłemu chłopakowi bledną przy zachowaniu Meghan.

Nic dziwnego, że według wielu źródeł księżna ostatnimi czasy usunęła się w cień. Oficjalnie tłumaczy się to odpoczynkiem w czasie ciąży, ale niektóre media podają, że faktycznie Meghan próbuje odpocząć, ale nie ze względu na swój błogosławiony stan, ale na prasę, która nie daje jej spokoju. Już jakiś czas temu podawano, że księżna tęskni za życiem, jakie wiodła jeszcze dwa lata temu.

Była wówczas zwykłą dziewczyną, która mogła wyjść do sklepu i nie została rozpoznana przez fotografów. Mogła malować paznokcie, brylować na czerwonym dywanie i dzielić się z fanami w sieci zdjęciami swoich ukochanych psów. To musiała zostawić daleko za sobą. Nie dawno nie mogła pojawić się na ślubie przyjaciółki Priyanki Chopry i nie miała okazji uścisnąć Sereny Williams podczas Wimbledonu. Wszystko wskazuje jednak na to, że przeszłość postanowiła się o nią upomnieć.

Księżna Meghan wróci do aktorstwa?

Według najnowszych informacji, producenci serialu Suits zaoferowali Meghan kilka milionów dolarów tylko po to, by pojawiła się w finałowym odcinku. Za tę horrendalną sumę mielibyśmy okazję oglądać księżną przez jedynie... dwie minuty. Grana przez nią bohaterka ma być w ciąży i wyjechać do Wielkiej Brytanii. Czy Meghan zdecyduje się powrócić do swojego dawnego życia?

Jest to raczej mało prawdopodobne, by Elżbieta II wyraziła na to zgodę. Przypomnijmy, że w podobnej sytuacji przed laty znalazła się księżna Monako, Grace Kelly. Musiała porzucić aktorstwo przed ślubem z księciem Albertem Rainierem III i zrobiła to z ogromnym bólem serca. Według biografów, książę nienawidził aktorskiej przeszłości żony i zakazał nawet pokazywania filmów z jej udziałem w Księstwie. Ona jednak wiecznie próbowała wrócić do aktorstwa.

W 1962 roku Hitchcock zaproponował jej rolę w Marniem, a księżna Grace miała ją rozważyć. Po rozmowie z mężem, który kategorycznie się sprzeciwił, niechętnie odmówiła Hitchcockowi, ale studio już zdążyło ogłosić, że księżna wystąpi w filmie. Wybuchł skandal, po którym małżeństwo Grace i Alberta wisiało na włosku. Nic dziwnego, że rolą jej życia była rola księżnej. Do samego końca kontynuowanie kariery aktorskiej dla Grace Kelly pozostało jedynie w sferze marzeń. Czy podobnie będzie w przypadku księżnej Meghan?  

1/6
Grace Kelly urodziny
Copyright @East News
1/6

Grace Kelly musiała porzucić aktorstwo przed ślubem z księciem Albertem Rainierem III i zrobiła to z ogromnym bólem serca. 

2/6
Grace Kelly
Copyright @East News
2/6

 Według biografów, książę nienawidził aktorskiej przeszłości żony i zakazał nawet pokazywania filmów z jej udziałem w Księstwie. Ona jednak wiecznie próbowała wrócić do aktorstwa.

3/6
ślub Grace Kelly i książę Monako Rainier III Grimaldi
Copyright @East News
3/6

W 1962 roku Hitchcock zaproponował jej rolę w Marniem, a księżna Grace miała ją rozważyć. Po rozmowie z mężem, który kategorycznie się sprzeciwił, niechętnie odmówiła Hitchcockowi, ale studio już zdążyło ogłosić, że księżna wystąpi w filmie.

4/6
księżna Meghan w ciąży, Meghan Markle w ciąży
Copyright @Getty Images
4/6

Wybuchł skandal, po którym małżeństwo Grace i Alberta wisiało na włosku. Nic dziwnego, że rolą jej życia była rola księżnej. Czy podobnie będzie w przypadku Meghan?

5/6
Ślub księcia Harrego i Meghan Markle
Copyright @East News
5/6

Decydując się na związek z księciem Harrym Meghan Markle wiedziała, że czeka ją życiowa rewolucja.

6/6
Copyright @East News
6/6

Okazuje się, że pojawiła się szansa, by fani talentu Meghan znów mieli okazję zobaczyć ją na ekranie. Czy księżna zdecyduje się na ten krok?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.