Czy to dużo, jak na na nową ikonę stylu?

Marcin Brzeziński 1 stycznia 2019 14:00

Księżna Meghan znalazła się w prawie wszystkich tegorocznych zestawieniach najlepiej ubranych kobiet świata. Doceniono jej naturalny wdzięk i sposób, w jaki wprowadza nowoczesne akcenty do dość konserwatywnego stylu brytyjskiej rodziny królewskiej. Ale nawet księżnej Meghan zdarzały się w tym roku modowe wpadki, które sumiennie wymieniają światowe media. My dostrzegliśmy ich aż siedem. Czy to dużo, czy mało, jak na nową ikonę stylu? 

1/7
Copyright @Instagram
1/7

1. Księżna Meghan zdawała się wręcz tonąć w obszernej, letniej sukience domu mody Oscar de la Renta. W porównaniu z suknią fascynator z brytyjskiej sieciówki Marks&Spencer wyglądał na miniaturkę...

2/7
Modowe wpadki księżnej Meghan w 2018 roku
Copyright @ons.pl
2/7

2. Na wystawienie głośnego musicalu „Hamilton” księżna Meghan wybrała się w smokingowej sukience marki Judith & Charles. Zdaniem wielu komentatorów, kreacji była stanowczo zbyt krótka.
 

3/7
Modowe wpadki księżnej Meghan w 2018 roku
Copyright @Getty Images
3/7

3. To kreacja, którą księżna założyła na turniej w Wimbledonie. Tym razem wszyscy byli zgodni - białe spodnie od Ralpha Laurena były zbyt szerokie i sporo za długie.

4/7
Modowe wpadki księżnej Meghan w 2018 roku
Copyright @Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News, AP/Associated Press/East News
4/7

4. Sukienka Self-Portrait była piękna. Cóż z tego, skoro ktoś zapomniał odciąć od niej metkę. Szkoda!

5/7
Modowe wpadki księżnej Meghan w 2018 roku
Copyright @Rex Features/East News
5/7

5. Podczas wizyty na Fiji księżna najwyraźniej dała się ponieść wakacyjnemu nastrojowi. Sukienka Figue z pomponami i espadryle na koturnach to raczej mało odpowiedni strój dla księżnej w oficjalnej podróży.

6/7
Księżna Meghan, Książę Harry, oficjalne wyjście
Copyright @East News
6/7

6. Pierwsza kreacja, którą księżna zaprezentowała po swoim ślubie wprawiła wszystkich w zdumienie. Co się stało z eleganckim, lecz współczesnym stylem Meghan Markle? Na szczęście były to przedwczesne obawy.

7/7
Modowe wpadki księżnej Meghan w 2018 roku
Copyright @Stephen Lock / i-Images/i-images/East News
7/7

7. Podczas wizyty w Australii księżna Meghan pokazała chyba zbyt wiele. Rozcięcie jej sukienki marki Reformation pozostawiało zbyt małe pole do popisu dla wyobraźni…

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?