Czy to dużo, jak na na nową ikonę stylu?

Marcin Brzeziński 1 stycznia 2019 14:00

Księżna Meghan znalazła się w prawie wszystkich tegorocznych zestawieniach najlepiej ubranych kobiet świata. Doceniono jej naturalny wdzięk i sposób, w jaki wprowadza nowoczesne akcenty do dość konserwatywnego stylu brytyjskiej rodziny królewskiej. Ale nawet księżnej Meghan zdarzały się w tym roku modowe wpadki, które sumiennie wymieniają światowe media. My dostrzegliśmy ich aż siedem. Czy to dużo, czy mało, jak na nową ikonę stylu? 

1/7
Copyright @Instagram
1/7

1. Księżna Meghan zdawała się wręcz tonąć w obszernej, letniej sukience domu mody Oscar de la Renta. W porównaniu z suknią fascynator z brytyjskiej sieciówki Marks&Spencer wyglądał na miniaturkę...

2/7
Modowe wpadki księżnej Meghan w 2018 roku
Copyright @ons.pl
2/7

2. Na wystawienie głośnego musicalu „Hamilton” księżna Meghan wybrała się w smokingowej sukience marki Judith & Charles. Zdaniem wielu komentatorów, kreacji była stanowczo zbyt krótka.
 

3/7
Modowe wpadki księżnej Meghan w 2018 roku
Copyright @Getty Images
3/7

3. To kreacja, którą księżna założyła na turniej w Wimbledonie. Tym razem wszyscy byli zgodni - białe spodnie od Ralpha Laurena były zbyt szerokie i sporo za długie.

4/7
Modowe wpadki księżnej Meghan w 2018 roku
Copyright @Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News, AP/Associated Press/East News
4/7

4. Sukienka Self-Portrait była piękna. Cóż z tego, skoro ktoś zapomniał odciąć od niej metkę. Szkoda!

5/7
Modowe wpadki księżnej Meghan w 2018 roku
Copyright @Rex Features/East News
5/7

5. Podczas wizyty na Fiji księżna najwyraźniej dała się ponieść wakacyjnemu nastrojowi. Sukienka Figue z pomponami i espadryle na koturnach to raczej mało odpowiedni strój dla księżnej w oficjalnej podróży.

6/7
Księżna Meghan, Książę Harry, oficjalne wyjście
Copyright @East News
6/7

6. Pierwsza kreacja, którą księżna zaprezentowała po swoim ślubie wprawiła wszystkich w zdumienie. Co się stało z eleganckim, lecz współczesnym stylem Meghan Markle? Na szczęście były to przedwczesne obawy.

7/7
Modowe wpadki księżnej Meghan w 2018 roku
Copyright @Stephen Lock / i-Images/i-images/East News
7/7

7. Podczas wizyty w Australii księżna Meghan pokazała chyba zbyt wiele. Rozcięcie jej sukienki marki Reformation pozostawiało zbyt małe pole do popisu dla wyobraźni…

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.