Najbardziej zachwyca Meghan, księżna Kate czy może Emma Watson?

Sabina Zięba 16 lipca 2018 15:55

Co roku na przełomie czerwca i lipca w Londynie odbywa się najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej tenisowy na świecie – The Championships, uznawany za nieoficjalne mistrzostwa świata na kortach trawiastych.

Zawody te wywołują wielkie emocje wśród Brytyjczyków i zawsze przybywają na nie tłumy gwiazd. Tym razem można było wypatrzeć m. in. księżną Meghan i księżną Kate (które po raz pierwszy pojawiły się gdzieś wspólnie bez towarzystwa swoich mężów), rapera Drake'a czy Eddiego Redmayne'a. Jednak to właśnie członkinie brytyjskiej rodziny królewskiej zwróciły uwagę wszystkich światowych mediów swoją obecnością.

Podczas wspólnego wyjścia Kate zaprezentowała się w sukience w groszki projektu Jenny Packham, z kolei Meghan wybrała nowoczesny zestaw od Ralpha Laurena, składający się z szerokich białych spodni oraz koszuli w paski. Kolejnego dnia małżonka księcia Williama zachwyciła w kanarkowożółtej kreacji Dolce & Gabbana.

Miłośnikami kreacji Laurena okazali się również znana z sagi o Harrym Potterze Emma Watson oraz Luke Evans. Kate Winslet postawiła na wakacyjną małą czarną, a naczelna amerykańskiego Vogue'a, Anna Wintour, na kwiecistą kreację midi.

Zobaczcie w naszej galerii, kto wyglądał najlepiej!  

1/9
Copyright @East News
1/9

Luke Evans

2/9
Copyright @East News
2/9

Anna Wintour

3/9
Copyright @East News
3/9

Emma Watson

4/9
Copyright @East News
4/9

księżna Kate

5/9
Copyright @Getty Images
5/9

księżna Meghan i księżna Kate

6/9
Copyright @East News
6/9

Kate Winslet

7/9
Copyright @East News
7/9

Emma Watson

8/9
Copyright @Instagram
8/9

Eddie Redmayne

9/9
Copyright @East News
9/9

Drake

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.