Najbardziej zachwyca Meghan, księżna Kate czy może Emma Watson?

Sabina Zięba 16 lipca 2018 15:55

Co roku na przełomie czerwca i lipca w Londynie odbywa się najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej tenisowy na świecie – The Championships, uznawany za nieoficjalne mistrzostwa świata na kortach trawiastych.

Zawody te wywołują wielkie emocje wśród Brytyjczyków i zawsze przybywają na nie tłumy gwiazd. Tym razem można było wypatrzeć m. in. księżną Meghan i księżną Kate (które po raz pierwszy pojawiły się gdzieś wspólnie bez towarzystwa swoich mężów), rapera Drake'a czy Eddiego Redmayne'a. Jednak to właśnie członkinie brytyjskiej rodziny królewskiej zwróciły uwagę wszystkich światowych mediów swoją obecnością.

Podczas wspólnego wyjścia Kate zaprezentowała się w sukience w groszki projektu Jenny Packham, z kolei Meghan wybrała nowoczesny zestaw od Ralpha Laurena, składający się z szerokich białych spodni oraz koszuli w paski. Kolejnego dnia małżonka księcia Williama zachwyciła w kanarkowożółtej kreacji Dolce & Gabbana.

Miłośnikami kreacji Laurena okazali się również znana z sagi o Harrym Potterze Emma Watson oraz Luke Evans. Kate Winslet postawiła na wakacyjną małą czarną, a naczelna amerykańskiego Vogue'a, Anna Wintour, na kwiecistą kreację midi.

Zobaczcie w naszej galerii, kto wyglądał najlepiej!  

1/9
Copyright @East News
1/9

Luke Evans

2/9
Copyright @East News
2/9

Anna Wintour

3/9
Copyright @East News
3/9

Emma Watson

4/9
Copyright @East News
4/9

księżna Kate

5/9
Copyright @Getty Images
5/9

księżna Meghan i księżna Kate

6/9
Copyright @East News
6/9

Kate Winslet

7/9
Copyright @East News
7/9

Emma Watson

8/9
Copyright @Instagram
8/9

Eddie Redmayne

9/9
Copyright @East News
9/9

Drake

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.