Księżna Meghan, Meghan Markle, książę Harry, 2020
Fot. SplashNews.com/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Książę Harry i Meghan Markle zarobią miliony na wywiadzie u Oprah Winfrey?!

Ta kwota przyprawia o zawrót głowy

Olga Figaszewska 7 marca 2021 07:18
Księżna Meghan, Meghan Markle, książę Harry, 2020
Fot. SplashNews.com/East News

Wszyscy odliczają godziny do emisji wywiadu Oprah Winfrey z księciem Harrym i Meghan Markle! Fragmenty rozmowy od kilku dni wzbudzają emocje nie tylko wśród fanów brytyjskiej monarchii. Członkowie rodziny królewskiej są przejęci tym, co wkrótce zobaczą i usłyszą na swój temat... Czy rzeczywiście Meghan i Harry zdradzą tajemnice royalsów? O tym przekonamy się już w niedzielę, 7 marca w CBS Television Network. Na razie zagraniczne media podają, że wywiad z Sussexami kosztował stację CBS fortunę. Na ile mogą liczyć książę Harry i jego ukochana?

Meghan i Harry dorobią się fortuny na wywiadzie u Oprah Winfrey?

Nie ogranicza ich już królewski protokół. Harry i Meghan są poza wpływami królowej Elżbiety II. Teraz nic nie stoi im na przeszkodzie, by budować swoje rodzinne szczęście. Zwłaszcza, że wkrótce powitają na świecie drugie dziecko. Tym bardziej, książęca para Sussex zdecydowała się udzielić wywiadu Oprah Winfrey. Trudno się dziwić, że wszyscy z niecierpliwością wyczekują tej rozmowy.

Książę Harry, Meghan Markle, Księżna Meghan, wywiad u Oprah Winfrey
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Harry i Meghan mają opowiedzieć o życiu w USA, małżeństwie i nowych wyzwaniach, ale przede wszystkim odkryć tajemnice royalsów. W końcu Sussexowie będą mogli skonfrontować się z plotkami i spekulacjami na swój temat. To z pewnością nie poprawi ich relacji z pozostałymi członkami rodziny królewskiej, a wręcz przeciwnie, spotęguje konflikt.

Teraz zagraniczne media skupiają się na kwocie, jaką Meghan i Harry mogą zainkasować za udzielenie wywiadu. Zdaniem Daily Mail stacja CBS była gotowa zapłacić za prawa do jego emisji i dystrybucji ogromną sumę pieniędzy. Jeśli się stało, to na konto firmy produkcyjnej należącej do Winfrey mogło wpłynąć nawet... 9 mln dolarów.  Stacja nie musi się obawiać. Okazuje się, że firmy są skłonne zapłacić za emisję 30-sekundowych materiałów w paśmie reklamowym nawet 325 tysięcy dolarów. Dodatkowo CBS otrzyma pieniądze za sprzedaż praw dla zagranicznej dystrybucji. 

Podobno na konto księcia Harry'ego i Meghan Markle nie wpłynęło żadne wynagrodzenie. Pieniądze nie jest dla nich ważne. Istotne jest to, że rozmowa przyczyni się do promocji marki, którą stworzyli.

Widzowie w Polsce będą mogli obejrzeć rozmowę w poniedziałek w TVN24. Emisja przewidziana jest na godzinę 20.30. 

księżna Meghan, Meghan Markle, Książę Harry, 2020 rok
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…