Meghan i Harry spodziewają się dziecka. Kiedy poinformują o narodzinach?
Fot. Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images
królewskie życie

Książę Harry wspomina romantyczne początki z Meghan Markle! Gdzie rozkwitała ich miłość?

To wtedy uznał, że odnalazł bratnią duszę...

Marcjanna Maryszewska 21 lipca 2022 14:15
Meghan i Harry spodziewają się dziecka. Kiedy poinformują o narodzinach?
Fot. Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images

Historia pięknej miłości Sussexów do dziś budzi w fanach ogromne emocje… Do poznania pary doszło w maju 2016 roku na zaaranżowanej dla nich randce w ciemno. Między synem księżnej Diany a piękną aktorką bardzo szybko zaiskrzyło. Swoją relację bardzo długo ukrywali przed mediami. Książę Harry przy okazji ostatniego przemówienia wrócił pamięcią do początku związku z Meghan Markle.

Książę Harry wspomina początki relacji z Meghan Markle

Do wyjątkowych wspomnień powrócił przy okazji przemówienia w ONZ z okazji 18 lipca - Międzynarodowego Dnia Nelsona Mandeli. Książę Harry uhonorował w nim życie i działalność humanitarną byłego prezydenta RPA.

Afryka odegrała również bardzo istotną rolę w życiu prywatnym księcia, o czym również postanowił wspomnieć. Po raz pierwszy odwiedził Afrykę jako trzynastolatek. To również tam poczuł wyjątkową więź z najważniejszymi kobietami w jego życiu - zmarłą księżną Dianą i żoną Meghan Markle. Obie wyróżnił podczas swojej uroczystej przemowy.

Przez większość mojego życia była to linia życia, miejsce, w którym raz po raz znajdowałem spokój i uzdrowienie. To tam czułem się najbliżej mojej matki i szukałem ukojenia po jej śmierci, i gdzie wiedziałem, że znalazłem bratnią duszę w mojej żonie”, ujawnił, nawiązując tym samym do swoich romantycznych początków u boku Meghan... 

Czytaj także: Wielka Brytania. Królowa Elżbieta II próbowała naprawić relację Meghan Markle z ojcem

Meghan Markle, książę Harry

EN_01395032_0131 Meghan Markle, książę Harry
Fot. Rex Features/East News

Książę Harry i Meghan Markle. Ich miłość rozkwitała w Afryce

Botswana to państwo położone w Afryce, a także miejsce, które odegrało ważną rolę w relacji księcia Harry’ego i Meghan Markle. Bowiem właśnie Botswanę odwiedzili na samym początku związku, aby spędzić razem romantyczny tydzień. Była to ich trzecia randka, a także doskonała sposobność do tego, aby para mogła poznać się bliżej. Książę Harry z wyjątkowym rozczuleniem wspominał ten wyjątkowy czas u boku przyszłej żony. Rok później byli już zaręczeni…

Udało mi się ją przekonać, żeby przyjechała i dołączyła do mnie w Botswanie. Obozowaliśmy ze sobą pod gwiazdami. Przyjechała i dołączyła do mnie przez pięć dni tam, co było absolutnie fantastyczne. Wtedy byliśmy naprawdę sami, co było dla mnie kluczowe, aby upewnić się, że mieliśmy szansę poznać siebie nawzajem”, wyznał książę Harry w wywiadzie cytowanym przez portal Plotek.pl.

Bez wątpienia początki Sussexów to materiał na film romantyczny z prawdziwego zdarzenia!  

Sprawdź również:  Książę Harry wyznał, kim Archie chce zostać w przyszłości. Jakie ma podejście do wychowania syna?

Meghan Markle, książę Harry, 2019

Księżna Meghan, Meghan Markle, książę Harry, 2019
Fot. TOBY MELVILLE/AFP/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.