Książę Harry zniszczy monarchię? Ma napisać drugą książkę
Fot. Samir Hussein/WireImage
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry uważa, że jego życie to koszmar. Wszystko przez Meghan! „Jest wyczerpany...”

Co się dzieje? To jego najgorszy rok od lat

Rafał Kowalski 28 października 2021 20:15
Książę Harry zniszczy monarchię? Ma napisać drugą książkę
Fot. Samir Hussein/WireImage

O ile lista tego, co księciu Harry’emu udało się w tym roku zamknie się bardzo szybko, o tyle rozmawiać o porażkach Windsora można dość długo. Związanego z tym złego samopoczucia nie umie już ukryć sam zainteresowany, który - według najnowszych informacji - myśli o swoim życiu, jako o koszmarze.

Zły rok dla księcia Harry’ego. Co się stało?

Odcięty od finansowania przez bliskich książę Harry został na początku czerwca po raz drugi tatą. Niestety, to bardzo radosne wydarzenie szybko zostało przykryte przez inne, po których tata Archiego i Lilibeth nie miał dobrej prasy.

Rodzinie księcia miało się między innymi nie spodobać, że on i Meghan Markle nadali córce imię na cześć królowej Elżbiety II - bez poinformowania jej o tym. Chwilę później nie udał się plan Harry'ego, aby dziewczynkę ochrzcić z honorami na Zamku Windsor. Na drodze do pięknej uroczystości miał stanąć starszy brat.

CZYTAJ TEŻ: Książę William odmówił Meghan chrztu córki w Windsorze. Ma ku temu powód...

Smutnym momentem była też śmierć dziadka Harry’ego, po którym wnuk Filipa nosi w sercu żałobę aż do teraz. Ostatecznie do listy porażek należałoby dodać też marcowy wywiad u Oprah, przez który stosunki mieszkającego w Ameryce księcia i jego rodziny są najgorsze od lat. Wyprostować tę sytuację będzie naprawdę trudno i nikt chyba nie spodziewa się, że kolejny 2022 rok na to wystarczy.

Meghan Markle, smutny Harry
Fot. Gotham/GC Images

Harry o swoim życiu: koszmar. Jaka w tym rola Meghan?

Jak informują anonimowe źródła magazynu New Idea oraz reporter królewski - Duncan Larcombe – mąż Meghan nigdy nie był w gorszej kondycji psychicznej. „Harry jest wyczerpany. Wszystko to, co mogło pójść nie tak, po prostu nie wyszło. Albo nawet gorzej…”, czytamy a w dalszej części dowiadujemy się, że problemem jest między innymi postawa Meghan. „Nigdy by tego sam nie przyznał publicznie, ale oczywistym jest, że wszystko, czego dotknęła się w jego życiu Meghan, zmieniło się w bałagan. Krąży nawet plotka, że ​​Harry nie raz wychodził z domu odpocząć w samotności. Czasem na plażę, czasem do domu Eltona Johna (jest pusty przez większość roku). Biedak potrzebuje pobyć sam z własnymi myślami”, napisano w magazynie.

Jedną z rzeczy w wykonaniu Meghan Markle, którą trudno będzie zapomnieć rodzinie Harry’ego, jest na pewno telewizyjny wywiad u Oprah Winfrey, w którym Amerykanka bez ogródek przybliżyła widzom sytuację z przymiarek do jej ślubu. Według jej wersji, w maju 2018 roku, to żona Williama miała złamać ją psychicznie i wycisnąć z niej łzy. Poszło o sukienki dla najmłodszych w rodzinie dziewczynek. „Bardzo łatwo jest zapomnieć, jak osobisty był atak na Kate w wywiadzie dla Oprah Winfrey”, czytamy w OK. „Nie zapominajmy, że Meghan oskarżyła Kate o to, że doprowadziła ją do płaczu, a nie, że było na odwrót. Następnie pomówiła jeszcze Kate o napuszczanie dziennikarzy przeciwko niej, a przynajmniej niewyjaśnianie prawdy całej historii z przymiarkami”.

Przeczytaj także: Córka Meghan i Harry'ego nie jest księżniczką, ale ma szansę zostać królową. Dlaczego? Wyjaśniamy

Po tych słowach Harry’emu ciężko nawet myśleć o tym, że miałby wraz z małżonką odwiedzić niedługo Wielką Brytanię…

Chyba nie tak syn księżnej Diany wyobrażał sobie codzienność po przeprowadzce do Ameryki. Czy nadchodzący rok cokolwiek zmieni? 

Meghan Markle, smutny Harry
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.