Donald Trump komentuje wywiad Meghan Markle. Donald Trump uderza w żonę Harry'ego
Fot. AP/Associated Press/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Donald Trump uderza w Meghan Markle. „Nie jest dobra. Mówiłem już o tym, a teraz wszyscy to widzą”

Polityk skomentował wywiad u Oprah Winfrey?

Olga Figaszewska 15 marca 2021 10:09
Donald Trump komentuje wywiad Meghan Markle. Donald Trump uderza w żonę Harry'ego
Fot. AP/Associated Press/East News

Wywiad Harry’ego i Meghan wciąż wzbudza wiele emocji. Przed skomentowaniem go nie mógł się powstrzymać także Donald Trump. Polityk słynie z zamiłowania do wyrażania opinii na temat wydarzeń z kraju i ze świata, ale tym razem nie zrobił tego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dlaczego? 

Donald Trump uderza w Meghan Markle

Były prezydent USA w ostatnich tygodniach był wyjątkowo cichy. Zniknął, nie udzielał się w Internecie, zwłaszcza, że na Twitterze został dożywotnio zablokowany. Jednak teraz Donald Trump postanowił zabrać głos, a to wszystko za sprawą wywiadu, którego Meghan Markle i książę Harry udzielili Oprah Winfrey.

Polityk zrobił to za pośrednictwem swojego rzecznika prasowego. Czemu nie zabrał głosu oficjalnie? Obawiał się krytyki, która może na niego spłynąć.Donald Trump miał powiedzieć w rozmowie z Jasonem Millerem:

„Meghan Markle nie jest dobra. Już wcześniej to mówiłem, a teraz wszyscy to widzą. Ale zdaję sobie sprawę z tego, że jak powiem coś negatywnego o niej, to wyleje się na mnie fala hejtu i skończę jak Piers Morgan”.

EN_01430835_0388, Donald Trump, 2020
Fot. AP/Associated Press/East News

Przypomnijmy, że dziennikarz odszedł z Good Morning Britain. W swojej wypowiedzi mocno skrytykował wywiad Meghan i Harry’ego. Potem w studio doszło do gorącej dyskusji między Morganem i prezenterem pogody, Alexa Beresfordem. Po wszystkim Piers Morgan opuścił studio. Jego zachowanie i argumenty nie spodobały się telewidzom, na dziennikarza wpłynęło ponad 40 tys. skarg.

Donald Trump odwołał się w swojej rozmowie z rzecznikiem do wydarzeń z 2019 roku, kiedy stwierdził, że Meghan Markle jest „paskudna”. Wyrzekał się potem tego, zrzucając winę na media. Prawdopodobnie odpłacił jej się za wywiad, w którym kilka lat wcześniej żona księcia Harry’ego zarzucił politykowi, że dzieli społeczeństwo i sieje ferment. 

Książę Harry i Meghan Markle w trakcie wywiad u Oprah Winfrey

EN_01466643_0010, książę Harry, Meghan Markle, wywiad u Oprah
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…