EN_01461436_0015, Donald Trump, 2021
Fot. Al Drago/UPI/Shutterstock/Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Donald Trump uderza w Meghan: „Harry został okropnie wykorzystany”

„Okazała wielki brak szacunku królowej”

Olga Figaszewska 2 grudnia 2021 10:24
EN_01461436_0015, Donald Trump, 2021
Fot. Al Drago/UPI/Shutterstock/Rex Features/East News

Donald Trump udzielił najnowszego wywiadu, w którym postanowił zabrać głos w sprawie księżnej Meghan i księcia Harry’ego. Były prezydent USA skrytykował postawę aktorki i zarzucił jej, że wykorzystuje wnuka królowej Elżbiety II. Jak ocenia księżną Sussex?

Donald Trump nie szczędzi krytyki księżnej Meghan

Meghan i Harry znajdują się pod ostrzałem mediów. Odkąd podjęli decyzję o odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej i zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków prasa uważnie śledzi ich poczynania. Wielu oskarża księżną Sussex o manipulowanie ukochanym i sugeruje, że gdyby nie jej wpływ, ukochany wnuk królowej nigdy nie zdecydowałby się na podjęcie tak radykalnych kroków.

Kilka miesięcy temu zagrzmiało, gdy zakochani udzielili wywiadu Oprah Winfrey, w którym aktorka uderzył w royalsów, oskarżając ich o rasizm. Od tamtej pory chętnie udziela się w mediach. Niedawno pojawiła się w programie Ellen DeGeneres. Po raz kolejny uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Opowiedziała o macierzyństwie, karierze i miłości. Chociaż nie wspomniała słowem o rodzinie królewskiej, a uśmiechała się, żartowała i zagadywała do publiczności zebranej w studio, to zachowanie księżnej Meghan zniesmaczyło internautów.

Zobacz: Te zdjęcia ukazują, jak Meghan cierpiała w rodzinie królewskiej. Na zewnątrz uśmiech, a w środku...

księżna Meghan, książę Harry
Fot. Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Donald Trump uważa, ze Meghan wykorzystuje księcia Harry'ego

Okazuje się, że nie tylko ich. W jednym z ostatnich wywiadów, były prezydent USA, Donald Trump skrytykował aktorkę i odniósł się do jej dotychczasowego zachowania. Podkreślił, że od początku nie darzył Meghan sympatią.

„Nie jestem jej fanem. Nie byłem od pierwszego dnia. Myślę, że okazała wielki brak szacunku królowej, która jest tak wspaniałą kobietą, tak wspaniałą osobą, postacią historyczną. Myślę, że bardzo lekceważy rodzinę królewską, ale przede wszystkim samą królową”, dodał w GB News.

Były prezydent zauważa też, że książę Harry jest pod silnym wpływem ukochanej i nie chce jej się przeciwstawiać.  „Myślę, że Harry został okropnie wykorzystany i myślę, że pewnego dnia tego pożałuje. Harry był wykorzystywany, okropnie wykorzystywany. To zrujnowało jego relacje z rodziną i teraz rani królową”, dodał. 

Zobacz: Córka Meghan i Harry'ego nie jest księżniczką, ale ma szansę zostać królową. Dlaczego? Wyjaśniamy

Donald Trump, 2021
Fot. MANDEL NGAN/AFP/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.