Meghan i Harry spodziewają się dziecka. Kiedy poinformują o narodzinach?
Fot. Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Książę Harry i księżna Meghan powitali na świecie córeczkę! 

Znamy imię maleństwa

Olga Figaszewska 6 czerwca 2021 18:13
Meghan i Harry spodziewają się dziecka. Kiedy poinformują o narodzinach?
Fot. Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images

Meghan Markle po raz drugi została mamą! Para w specjalnym oświadczeniu poinformowała o narodzinach córeczki. Jak ma na imię pociecha księcia Harry'ego?

Meghan Markle urodziła drugie dziecko

Nie posiadają się z radości. Książę Harry i Meghan Markle powitali na świecie drugie dziecko. Ich córeczka przyszła na świat w Kalifornii. Dziewczynka otrzymała wyjątkowe imiona.

„Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor urodziła się w piątek o 11:40 w szpitalu w Santa Barbara w Kalifornii. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i zdrowe”, napisano w oświadczeniu przekazanym mediom.

Córeczka Meghan Markle i księcia Harry’ego nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii.

Zobacz też: Wielka Brytania. Meghan i Harry wybrali już imię dla córki? Zdradzili, które im się podobają

Meghan i Harry - co o ich związku mówią ich znaki zodiaku?
Fot. Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage

Księżna Meghan i książę Harry dziękują za życzenia

Przypomnijmy, że zakochani są rodzicami synka. Archie Harrison Mountbatten-Windsor przyszedł na świat dwa lata temu. O tym, że ich rodzina wkrótce się powiększy poinformowali wszystkich 14 lutego. Książę i księżna podziękowali ciepłe życzenia i modlitwę. Teraz cieszą się tym wyjątkowym czasem w gronie najbliższych.  Meghan i Harry napisali na swojej stronie Archewell: „4 czerwca, zostaliśmy pobłogosławieni przybyciem naszej córki Lili. Ona jest czymś więcej, niż mogliśmy sobie wyobrazić i pozostajemy wdzięczni za miłość i modlitwy, które czuliśmy z całego świata. Dziękujemy za nieustanną życzliwość i wsparcie w tym wyjątkowym dla naszej rodziny czasie”.

 Gratulujemy!  

Przeczytaj też: Meghan i Harry planują nietypowy poród. Wzorują się na poradach scjentologów

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.