Meghan i Harry - kiedy narodziny drugiego dziecka? Ujawniono szczegóły porodu
Fot. Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Meghan i Harry wybrali już imię dla córki? Zdradzili, które im się podobają

Sussexowie zdradzili, jakie imiona są w ich typie!

Dorota Falkowska 4 czerwca 2021 15:01
Meghan i Harry - kiedy narodziny drugiego dziecka? Ujawniono szczegóły porodu
Fot. Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images

Od czasu słynnego wywiadu u Oprah Winfrey, cały świat dowiedział się, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziewczynki. Księżna Meghan podzieliła się tą informacją 14 lutego, dokładnie tak, jak zrobiła to przed laty księżna Diana. Wywołało to falę dyskusji na temat imienia dla siostry Archiego. Okazuje się, że być może para już zdecydowała się na imię. 

Jakie imię Meghan i Harry wybrali dla córki?

Magazyn „People” zdradził, że książęca para prawdopodobnie zdecydowała się już na imię dla córki, która już niebawem przyjdzie na świat. Co ciekawe, podzielili się tym jeszcze przed ciążą! Meghan Markle i książę Harry jeszcze przed narodzinami Archiego w 2019 r. odwiedzili miasto Birkenhead, gdzie m.in. spotkali się z grupą dzieci w wieku szkolnym. Usłyszeli od nich kilka sugestii imion, które obiecali wziąć pod uwagę. Jak donosi magazyn „People”, jedna z uczennic podeszła do księżnej i zapytała ją, czy gdyby urodziła córkę, to dałaby jej na imię Amy. „Księżna odpowiedziała: to naprawdę ładne imię, podoba mi się. Musimy o tym pomyśleć” - wspomina sytuację dziewczynka.  

Czytaj też: Tak będzie miała na imię córka Sussexów. Wygadała się sama Meghan 

Meghan Markle i książę Harry  imię dla córki
Fot. Charlotte Graham - WPA Pool/Getty Images

Jakie imię wybrał dla córki książę Harry?

W tym czasie Harry’emu spodobało się imię Lily. Na tym samym wydarzeniu zapytał matkę spotkanej dziewczynki, która je nosiła, jak dokładnie pisze się imię jej córki. Wątek imienia dla ich dziecka powrócił również podczas podróży do Australii w 2018 r. Gdy Meghan i Harry odbywali podróż na plażę słynnym na całe Melbourne tramwajem, wraz z nimi jechali również uczniowie działający na rzecz zrównoważonego rozwoju. W czasie drogi 12-letni chłopiec, Charlie Wolf, bardzo chciał wiedzieć, jak będą miały na imię przyszłe dzieci książęcej pary. Nie dawał za wygraną, więc księżna odpowiedziała mu:

„Otrzymaliśmy bardzo długą listę imion dla dziecka od wielu osób i zamierzamy usiąść i przyjrzeć się im wszystkim”.

Podczas wizyty w Australii, podobnie jak miało to w Birkenhead, Harry zwrócił uwagę na jedno imię. Kiedy spotkali się z kobietą, której córka miała na imię Harriet, a więc była to żeńska forma jego własnego imienia, zareagował entuzjastycznie. „To świetne imię”, wyznał. O całej sytuacji kobieta opowiedziała gazecie "Sunday Express”. 

Zobacz równieżDlaczego syn Meghan i Harry'ego nie jest księciem? Nie chodzi o kolor skóry

Meghan Markle i książę Harry  imię dla córki
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage

Najpopularniejsze imiona wybierane przez miłośników "royalsów" dla córki Meghan i Harry'ego

Od kiedy wyszła na jaw informacja o drugiej ciąży Meghan Markle, brytyjska firma bukmacherska Ladbrokes zajęła się zakładami dotyczącymi imienia dla dziewczynki. Najpopularniejsze jest imię Philippa, po zmarłym niedawno księciu Filipie. Kuzynka Harry'ego, księżniczka Eugenia dała swojemu synowi na drugie imię Philip, oddając tym samym hołd swojemu dziadkowi. Imię po księciu Filipie jest obstawiane na tyle często, że  firma była po raz kolejny zmuszona do obniżenia kwoty za wygraną, jeśli typy te okażą się prawdziwe. Inne popularne imiona również dotyczą rodziny królewskiej. Pierwsze z nich to Diana, po zmarłej matce Harry'ego i Williama, oraz Elżbieta, po królowej oraz ich babci. 

Zobacz takżeMeghan i Harry po raz drugi zostaną rodzicami! Kiedy Meghan urodzi? Media mają teorię

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…