Tak Meghan manipuluje Harrym
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tak będzie miała na imię córka Sussexów. Wygadała się sama Meghan 

To imię ma wyjątkowe znaczenie!

Gabriela Czernecka 16 maja 2021 16:58
Tak Meghan manipuluje Harrym
Fot. Getty Images

Księżna Meghan ujawniła imię córki? Internauci nie mają wątpliwości, że wybór czerwonej sukienki podczas ostatniego publicznego wyjścia zdradził, jak małżeństwo Sussex nazwało córkę. Tego imienia nie było w typach buckmacherów…

Jak będzie miała na imię córka księżnej Meghan?

Gdy tylko Meghan i Harry ujawnili, że spodziewają się drugiego dziecka, zaczęto zastanawiać się, jak para da mu na imię. Już wiadomo, że para spodziewa się córki, a niedawno nawet media podawały, że już urodziła. Fotografia Meghan z córką pojawiła się na okładce jednego z magazynów. Sądzono, że córka Meghan i Harry’ego przyjdzie na świat na początku czerwca, ale magazyn New Idea ujawnia, że dziecko jest już na świecie. Magazyn na okładce opublikował fotografię Meghan z córką. Tabloid powołuje się przede wszystkim na sąsiadów pary, którzy przyznali, że w ciagu ostatnich kilku dni nie widzieli Harry’ego publicznie. Wcześniej widywali go niemal codziennie.

Zobacz: Meghan i Harry nieprzypadkowo ogłosili nowinę o drugim dziecku w Walentynki. To wyjątkowa data!

Ta informacja nie została jednak potwierdzona przez małżeństwo Sussex, pozostaje nam więc cierpliwie czekać na oficjalny komunikat w tej sprawie. Zanim jednak para wyda oświadczenie, brytyjska prasa spekuluje, jak będzie miała na imię córeczka pary. Meghan i Harry nie ujawnili jeszcze jak zamierzają dać na imię córce, ale buckmacherzy nie ukrywają, że liderem wśród imion jest Diana. Sugeruje się, że para zdecyduje się na takie imiona jak: Alexandra czy Charlie (od imienia Charles, czyli Karol), Isabella, Emily, Marina, a nawet Doria (tak ma na imię mama Meghan).

księżna Meghan dziecko
Fot. Getty Images

Imię córki Meghan będzie miało wyjątkowe znaczenie

W sieci pojawiła się niedawno nowa teoria mówiąca, że Meghan i Harry dadzą córce na imię Philippa - na cześć księcia Filipa, ale szybko została obalona przez drugą grupę internautów, którzy twierdzą, że Meghan nie dałaby córce na imię tak, jak nazywa się siostra Kate, Pippa (jej pełne imię to Philippa - przyp.red.). Z Kate Meghan nie ma zbyt dobrych relacji, to imię wydaje się więc wykreślone z listy proponowanych. 

Zdaniem internautów, Meghan mogła ukryć wskazówkę dotyczącą imienia córki swoim ostatnim strojem. Podczas przemówienia nagranego na charytatywny koncert Meghan miała na sobie czerwoną suknię Caroliny Herrery  w maki.

Zobacz równieżDlaczego syn Meghan i Harry'ego nie jest księciem? Nie chodzi o kolor skóry

księżna Meghan córka
Fot. Vax Live/Ferrari Press/East News

Czerwona suknia Meghan w maki ma ukryty przekaz

Wielu sądzi, że Meghan i Harry dadzą córce na imię Poppy (po polsku mak). Ma o tym świadczyć fakt, że mak to symbol nadziei i pamięci. Ten wzór często noszą Brytyjczycy, by okazać wsparcie dla służby i poświęcenia weteranów czy sił zbrojnych.

Zobacz takżeMeghan i Harry po raz drugi zostaną rodzicami! Kiedy Meghan urodzi? Media mają teorię

Co więcej, mak to kwiat stanu Kalifornia - miejsca, w którym Harry i Meghan odnaleźli swoje miejsce, w którym czują się wolni i szczęśliwi. Czy faktycznie właśnie tak Meghan i Harry dadzą na imię córce?  Pokazali już, że nie działają stereotypowo: „Po wybraniu imienia Archie, którego nawet nie było na liście bukmacherów dla ich pierwszego dziecka, są spore szanse, że tym razem para wybierze bardziej tradycyjne imię dla drugiego dziecka”, mówił jakiś czas temu jeden z bukmacherów. Wszystko wskazuje na to, że tak będzie i tym razem!  

księżna Meghan Poppy
Fot. Vax Live/Ferrari Press/East News

księżna Meghan imię córki
Fot. Vax Live/Ferrari Press/East News

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?