KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Jak książę Harry i księżna Meghan nazwą swoje drugie dziecko? Są pierwsze typy imion!

Czy para zdecyduje się oddać hołd księżnej Dianie?

Gabriela Czernecka 18 lutego 2021 12:01

Druga ciąża księżnej Meghan zaskoczyła fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Książęca para Sussex w walentynki poinformowała, że jeszcze w tym roku ich rodzina powiększy się, a mały Archie zostanie starszym bratem. Choć płeć drugiego dziecka Sussexów nie jest jeszcze znana, to  okazuje się, że bukmacherzy już typują, jak na imię będzie miało dziecko Meghan i Harry’ego. Sprawdzamy, jakie imiona mają największą szansę.

Jak będzie miało na imię drugie dziecko księżnej Meghan?

Książę Harry i księżna Meghan są szczęśliwymi rodzicami Archiego, który przyszedł na świat 6 maja 2019 roku. Niebawem rodzina pary znów się powiększy, bowiem małżeństwo spodziewa się drugiego dziecka. Informacja została potwierdzona przez przyjaciela pary, który wykonał im pamiątkowe zdjęcie. Fotografia została umieszczona na Instagramie fotografa. Wiadomość potwierdził także rzecznik pary: „Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka”, podaje BBC. Choć na chwilę obecną płeć dziecka Meghan i Harry'ego nie jest znana, bukmacherzy już podają pierwsze typy imienia potomka pary

Księżna Meghan Archie Harrison
Fot. Getty Images

Jeśli Meghan urodzi dziewczynkę - imiona typowane przez bukmacherów

Co ciekawe, bukmacherzy nie mają wątpliwości, że bez względu na płeć drugiego dziecka Meghan i Harry nazwą je na część matki księcia, Diany Spencer. Liderem imienia dla dziewczynki jest właśnie Diana, a jeśli para spodziewa się chłopca, największe szanse ma imię Spencer. „Ci co obstawiają najwyraźniej są przekonani, że drugie dziecko Meghan i Harry’ego niezależnie od płci zostanie nazwane po matce Harry’ego, imiona Diana i Spencer są tego dowodem, bowiem są obecnie najpopularniejsze w zakładach”, powiedział Alex Apati z Landbrokes w rozmowie z magazynem People.

Jeśli Meghan urodzi dziewczynkę sugeruje się, że może nazwać ją Alexandra czy Charlie (od imienia Charles, czyli Karol), Isabella, Emily, Marina, a nawet Doria (tak ma na imię mama Meghan). 

Jeśli Meghan urodzi chłopca - imiona typowane przez bukmacherów

W przypadku imion dla chłopca, Meghan i Harry pokazali już, że nie działają stereotypowo. Według bukmacherów największe szanse po imieniu Spencer mają imiona: Arthur, Oliver, Philip, Thomas, Sebastian oraz Willow. „Po wybraniu imienia Archie, którego nawet nie było na liście bukmacherów dla ich pierwszego dziecka, są spore szanse, że tym razem para wybierze bardziej tradycyjne imię dla drugiego dziecka”, mówi  jeden z bukmacherów.

Księżna Meghan imię drugiego dziecka
Fot. Getty Images

Meghan i Harry imieniem drugiego dziecka oddadzą hołd Dianie

Wielu uważa, że para zdecyduje się przy wyborze imienia oddać hołd Dianie, zwłaszcza, że nieprzypadkowo wybrali taką, a nie inną datę na ogłoszenie radosnej nowiny. Ciąże ogłosili w Walentynki, a dokładnie 37 lat temu, w 1984 roku, Lady Di ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, czyli właśnie Harry’ego. Jakie jeszcze imiona brane są pod uwagę? W przypadku Meghan i Harry’ego tak naprawdę wszystko jest możliwe. Małżeństwo nie musi w żaden sposób oddawać hołdu czy podtrzymywać królewskie tradycje, bowiem nie są już członkami rodziny Windsorów. Zakres imion dla dziecka w ich przypadku jest więc wręcz nieograniczony...  

Księżna Meghan w drugiej ciąży, imię dziecka
Fot. Getty Images

Księżna Meghan dziecko imię
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.