księżna Meghan urodziła
Fot. Dan Kitwood/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan już urodziła?! Wyciekło pierwsze zdjęcie księżnej z dzieckiem!

Wszystko wskazuje na to, że córka Meghan i Harry'ego jest już na świecie!

Gabriela Czernecka 11 maja 2021 09:02
księżna Meghan urodziła
Fot. Dan Kitwood/Getty Images

New Idea ujawnia, że księżna Meghan urodziła. Tabloid na okładce publikuje zdjęcie księżnej, która trzyma w ramionach córeczkę. Czy faktycznie Meghan urodziła? Poznajcie szczegóły! 

Czy księżna Meghan urodziła? 

Już kilka dni temu media donosiły, że Meghan udała się do szpitala. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na narodziny drugiego dziecka pary. Sądzono, że córka Meghan i Harry’ego przyjdzie na świat na początku czerwca, ale wszystko wskazuje na to, że dziecko jest już na świecie. Taką informację podał właśnie magazyn New Idea, który na okładce opublikował fotografię Meghan z córką. Tabloid powołuje się przede wszystkim na sąsiadów pary, którzy przyznali, że w ciagu ostatnich kilku dni nie widzieli Harry’ego publicznie. Wcześniej widywali go niemal codziennie. Książę miał wyprowadzać psa i spacerować z dwuletnim Archiem. Ostatnio jednak nie pojawiał się w okolicy, co ma sugerować, że spędza czas z żoną i ich drugim dzieckiem. Dowodem na to ma być także pierwsza fotografia Meghan z córką.

ZobaczMeghan i Harry nieprzypadkowo ogłosili nowinę o drugim dziecku w Walentynki. To wyjątkowa data!

księżna Meghan córka
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Pierwsze zdjęcie Meghan z córką

„Wszyscy zakładają, że jest u boku Meghan, bo właśnie po raz drugi został ojcem”, New Idea cytuje słowa jednego z sąsiadów pary. Według magazynu, termin porodu Meghan miała wyznaczony na koniec maja/ początek czerwca, ale małżeństwo spodziewało się, że dziecko przyjdzie na świat w czerwcu. 2 maja Meghan nie pojawiła się jednak na nagrywaniu koncertu Global Citizen VAX LIVE w Los Angeles, choć wcześniej obiecała, że wraz z księciem poprowadzi to wydarzenie. W sieci ukazało się tylko nagranie z księżną. Czyżby faktycznie księżna Meghan już urodziła?

Zobacz równieżMeghan i Harry po raz drugi zostaną rodzicami! Kiedy Meghan urodzi? Media mają teorię

Jak będzie miała na imię córka Meghan i Harry'ego?

Przypomnijmy, że media donosiły, że podobnie jak w przypadku pierwszej ciąży, tak i teraz Meghan chciała urodzić w domu. W przypadku Archiego ostatecznie się to nie udało, ale być może teraz marzenie Meghan w końcu się spełniło. Dzięki temu zachowanie w tajemnicy narodzin dziecka byłoby zdecydowanie łatwiejsze… Na razie pozostaje nam czekać na potwierdzenie tej informacji przez samą książęcą parę Sussex.

Warto dodać, że Meghan i Harry nie ujawnili jeszcze jak zamierzają dać na imię córce, ale buckmacherzy nie ukrywają, że liderem wśród imion jest Diana. Sugeruje się, że para zdecyduje się na takie imiona jak: Alexandra czy Charlie (od imienia Charles, czyli Karol), Isabella, Emily, Marina, a nawet Doria (tak ma na imię mama Meghan). Meghan i Harry pokazali już jednak, że nie działają stereotypowo.„Po wybraniu imienia Archie, którego nawet nie było na liście bukmacherów dla ich pierwszego dziecka, są spore szanse, że tym razem para wybierze bardziej tradycyjne imię dla drugiego dziecka”, mówił jakiś czas temu jeden z bukmacherów. Z pewnością i tym razem nas zaskoczą!  

księżna Meghan urodziła zdjęcie
Fot. Mat. prasowe

księżna Meghan drugie dziecko
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?