Meghan Markle w ciąży. Kiedy urodzi?
Fot. Toby Melville - Pool/Getty Images / Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan trafiła do szpitala. Żona Harry’ego urodzi przed terminem?

Małżeństwo Sussex spodziewa się drugiego dziecka

Ksenia Krasko 4 maja 2021 15:40
Meghan Markle w ciąży. Kiedy urodzi?
Fot. Toby Melville - Pool/Getty Images / Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów wzbudziły emocje wszystkich wielbicieli małżeństwa Sussex. Jak czytamy, Meghan trafiła do szpitala w zaawansowanej ciąży, co może oznaczać, że drugie dziecko pary jest w drodze. Przewidywano, że rodzina Meghan i Harry’ego powiększy się na początku lata, ale bardzo prawdopodobne jest, że księżna urodzi przed terminem. Poznajcie szczegóły!

Księżna Meghan w szpitalu w zaawansowanej ciąży

O narodzinach drugiego potomka księcia Harry’ego informują zagraniczne media. Doniesienia pojawiły się na portalu New Idea, który przekazał, że do szpitala Santa Barbara Cottage w Montecito, gdzie mieszka para, przyjechała kobieta łudząco podobna do Meghan Markle. Podróżowała dużym czarnym autem.

„Szpital Santa Barbara Cottage uważany jest za najlepszy w mieście. Personel przyzwyczajony jest do dyskrecji, ponieważ przyjmuje wiele znanych i bogatych osób”, twierdzi informator portalu [cytat za Onet].

Pod koniec kwietnia w sieci pojawiły się zdjęcia paparazzi, na których Meghan miała już dość spory ciążowy brzuszek. Media pisały wtedy, że poród nastąpi lada moment.

ZOBACZ: Ciężarna Meghan na spacerze z Archiem. Te zdjęcia to jawny przytyk do Kate

Meghan Markle - kiedy urodzi?

Meghan planowała poród domowy, jednak ze względów zdrowotnych mogła trafić do placówki medycznej. W podobnej sytuacji znalazła się podczas narodzin Archiego. „Lekarze poradzili, aby udała się do szpitala. Zgodziła się, bo wszystko, o co wtedy dbała, to dobre samopoczucie syna”, mówiła osoba z kręgu znajomych pary.

Meghan i Harry szóstego maja 2019 roku po raz pierwszy zostali rodzicami, kiedy powitali na świecie synka Archiego. Teraz para spodziewa się córeczki. 

ZOBACZ: Meghan i Harry po raz drugi zostaną rodzicami! Kiedy Meghan urodzi? Media mają teorię

Meghan Markle rodzi? Trafiła do szpitala

Księżna Meghan - kiedy termin porodu?
Fot. Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.