księżna Diana, Paul Burrell, kamerdyner księżnej Diany, main topic
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Diana pilnie strzegła jego sekretów aż do śmierci! Po latach sekret kamerdynera na nowo rozgrzał media

Damian Duda 25 kwietnia 2017 14:15
księżna Diana, Paul Burrell, kamerdyner księżnej Diany, main topic
Fot. East News

Szokujące doniesienia brytyjskich mediów! Kamerdyner rodziny królewskiej oraz autor książki „W królewskiej służbie’’ postanowił wyjść z ukrycia!

 

Zobacz też: Książę Karol nigdy nie kochał księżnej Diany. Biografia syna królowej rzuca nowe światło na ich związek

 

Paul Burrell, który przez lata służył Elżbiecie II, w 1987 roku został kamerdynerem żony księcia Karola, Diany. Dziesięć lat później królowa przyznała Burrellowi Royal Victorian Medal w nagrodę za wierną służbę księżnej. Więź, jaka ich połączyła jego i Dianę, była niezwykle silna, i choć media spekulowały na temat ich romansu, po latach możemy domyślić się, że były to tylko z palca wyssane plotki. Paull na dworze królewskim rozpoczął pracę w wieku osiemnastu lat i służył na nim przez ponad dwie dekady. To właśnie tam poznał swoją przyszłą żonę, pracującą dla księcia Filipa, Marię Cosgrove. Para — za zgodą królowej — pobrała się w 1984 roku. Kilka lat później doczekali się dwóch synów. 

 

Paul Burrell, kamerdyner księżnej Diany, Paul Burrell z rodziną
Fot. East News

Tylko ona znała jego tajemnicę 

Małżeństwo kamerdynera księżnej nie przetrwało do dziś. Powód? Tajemnica, którą skrywał przez lata Paull, a znała ją jeszcze... księżna Diana! Kamerdyner nie przyznawała się do swojej orientacji seksualnej. „Była jedyną osobą, której mogłem powiedzieć, wierzyła, że będzie dobrze’’, wyznał po latach Burrell.  W ubiegłym roku Paull rozwiódł się z żoną, a kilka dni temu zawarł związek partnerski z Grahamem Cooperem, z którym spotyka się od 10 lat.

 

Przeczytaj też: O kulisach małżeństwa, dzieciach i pracownikach. Listy księżnej Diany wystawione na aukcję

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.