Książę Harry i książę William
Fot. East News
ŚLUBY GWIAZD

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle stoi pod znakiem zapytania. W sprawę zamieszany jest książę William. O co chodzi?

Gabriela Czernecka 13 stycznia 2018 09:00
Książę Harry i książę William
Fot. East News

 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle już w maju 2018 roku. Para już rozpoczęła przygotowania do uroczystości, ale wciąż nie podjęła decyzji w jednej z najważniejszych kwestii. Kto będzie świadkiem na ślubie księcia Harry'ego? Książę William miał być pierwszym wyborem pana młodego, ale jak się okazuje decyzja nie została jeszcze podjęta.

 

Zobacz też: Jak będzie miało na imię trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama? To kwestia tradycji!

 

NAJNOWSZE: Jedna jest znaną aktorką, druga miała zostać żoną księcia Williama. Oto najsłynniejsze europejskie księżniczki!

Polecamy: Meghan Markle podczas ślubu z księciem Harrym w wyjątkowy sposób uczci pamięć o księżnej Dianie!

 

Książę William o ślubie księcia Harry'ego

Odkąd książę Harry i Meghan Markle oficjalnie potwierdzili zaręczyny i poinformowali o swoim ślubie, Brytyjczycy nieustannie wyszykują informacji na temat uroczystości. Jaką suknię ślubną będzie miała Meghan Markle? Kto będzie na ślubie księcia Harry'ego, a kogo zabraknie? Czy na ślubie Harry'ego i Meghan pojawi się królowa? W przypadku królewskich ślubów niektóre informacje podawane są do publicznej wiadomości na kilka miesięcy przed uroczystością. Na najważniejszą wiadomość, fani brytyjskiej rodziny królewskiej będą musieli trochę poczekać. Czy starszym drużbą na ślubie Harry'ego będzie książę William? Jak się okazuje decyzja w tej sprawie nie została jeszcze podjęta. Dlaczego? 

 

Zobacz także: Ślub Harry'ego i Meghan zbliża się wielkimi krokami! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

 

Czy drużbą na ślubie Harry'ego będzie książę William?

Kto będzie drużbą na ślubie Harry'ego? Jak się okazuje, odpowiedź na to pytanie nie jest taka oczywista. Od samego początku książę Harry twierdził, że „ma wielu przyjaciół jednak nie wyobraża sobie, żeby ktokolwiek inny niż William mógł być jego świadkiem”. Choć takie słowa padły z jego ust kilka miesięcy temu, okazuje się, że Harry w tej sprawie nie podjął jeszcze decyzji. Wygląda na to, że książę William nie zostanie drużbą na ślubie księcia Harry'ego. Te informacje potwierdzałyby najnowsze słowa Williama: „Jeszcze mnie nie poprosił, to dosyć drażliwy temat”, które wypowiedział podczas wywiadu z Romanem Kempem. Dlaczego? Jedni twierdzą, że był to żart ze strony księcia, inni z kolei podejrzewają, że między braćmi doszło do jakiegoś spięcia.

 

Osoby związane z brytyjską rodziną królewską mają w tej w kwestii inne zdanie. Uważają, że nie chodzi o żaden konflikt, ale raczej o zasady protokołu królewskiego. Możliwe, że książę William jako przyszły następca tronu (jest drugi w kolejce) nie powinien pełnić takiej funkcji, nawet jeśli jest bratem pana młodego. Bardziej prawdopodobną teorią jest jednak to, że może książę Harry po prostu zmienił zdanie i już nie chce by William był jego świadkiem albo to, że po prostu jeszcze nie dokonał formalności, a bracia jedynie się ze sobą przekomarzają. Z pewnością informacja wyjaśni się w ciągu kilku tygodni.

 

Zobacz także: Królowa Elżbieta nie pojawi się na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle! Dlaczego?

oraz: Wstydliwy nałóg księcia Harry'ego wyszedł na jaw. Meghan Markle postawiła mu ultimatum!


Kto będzie świadkową na ślubie Harry'ego?

W przypadku Meghan Markle jest kilka kandydatek. Już wiadomo jednak, że Meghan Markle nie poprosi księżnej Kate o bycie jej świadkową. Dlaczego? Księżna ma termin porodu półtora miesiąca wcześniej, najprawdopodobniej więc przyszła żona księcia Harry'ego nie będzie chciała jej obciążać i dodawać obowiązków. Jako inne kandydatki na świadkowe na ślubie Meghan Markle wskazuje się Mishę Nonoo, która podobno przedstawiła sobie księcia i Meghan, przyjaciółkę aktorki, Jessica Mulroney oraz tenisistkę, Serenę Williams.

 

Zobacz też: Książę William pokazał nową fryzurę! Pogodził się z losem…?

 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Fot. East News

 

Polecamy: Ślub Księcia Harry'ego i Meghan Markle będzie kosztował majątek, ale jeśli dojdzie do rozwodu to Meghan wyjdzie z tego związku z... milionami!

Zobacz też: Już są oficjalne zdjęcia zaręczynowe Meghan Markle i księcia Harry’ego! „Ich wspólne szczęście było niesamowite”

a także: Tak wygląda przyszła teściowa księcia Harry'ego! Czy Meghan Markle odziedziczyła urodę po mamie?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.