Meghan Markle i książę Harry, pierwszy wywiad
Fot. Youtube screen BBC
O TYM SIĘ MÓWI!

Ślub Księcia Harry'ego i Meghan Markle będzie kosztował majątek, ale jeśli dojdzie do rozwodu to Meghan wyjdzie z tego związku z... milionami!

Gabriela Czernecka 10 grudnia 2017 10:00
Meghan Markle i książę Harry, pierwszy wywiad
Fot. Youtube screen BBC

 

Czy związek księcia Harry'ego i Meghan Markle skończy się rozwodem?! Para rozpoczęła już przygotowania do uroczystości zaślubin, ale złośliwi twierdzą, że związek pary szybko się rozpadnie... Co wówczas stanie się z ich wspólnym majątkiem?

 

Polecamy: Królowa Elżbieta nie pojawi się na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle! Dlaczego?

 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbędzie się w maju 2018 roku. Z pewnością ceremonia ślubna wnuka królowej Elżbiety II pochłonie masę pieniędzy. Ponieważ królowa nie pojawi się na uroczystości (Meghan jest rozwódką, co uniemożliwia królowej jako głowie Wielkiej Brytanii i Kościoła Anglikańskiego bycie na takiej ceremonii) prawdopodobnie zamierza swoją nieobecność wynagrodzić wnukowi w inny sposób. Brytyjczycy już nie mogą się doczekać, aż do publicznej informacji zostanie podane, jaką kreację będzie miała Meghan czy kto zostanie zaproszony na ślub księcia Harry'ego. Wszyscy życzą im, by związek małżeński, jaki przyjdzie im zawrzeć był aż do grobowej deski, ale niestety w brytyjskiej rodzinie królewskiej również zdarzają się rozwody. 

 

Polecamy: Poród księżnej Kate, czyli 20 osób, 3 miesiące abstynencji i... Poznajcie szczegóły porodów w brytyjskiej rodzinie królewskiej!

oraz: Meghan Markle podczas ślubu z księciem Harrym w wyjątkowy sposób uczci pamięć o księżnej Dianie!

 

Rozwody w brytyjskiej rodzinie królewskiej

 

Przypomnijmy, że tak było w przypadku dwóch synów oraz córki królowej Elżbiety II. Książę Karol rozwiódł się z księżną Dianą po piętnastu latach małżeństwa w 1996 roku. Podobnie było w przypadku księcia Andrzeja, który ze swoją żoną Sarą (byli razem w latach 1986-1996) rozwiódł się po dziesięciu latach małżeństwa. Rozwodem zakończyło się również  małżeństwo jedynej córki królowej Elżbiety, księżniczki Anny, która w 1992 roku po dziewiętnastu latach definitywnie zakończyła związek z Markiem Phillipsem. Oczywiście w Wielkiej Brytanii często stosuje się intercyzę, ale... nie w rodzinie królewskiej. Takiego dokumentu nie podpisali ani książę Karol i księżna Diana, ani książę William i księżna Kate. Mówi się więc, że bardzo mało prawdopodobne jest, że książę Harry i Meghan Markle zdecydują się na intercyzę. To oznacza, że jeśli doszłoby między nimi do rozwodu to Meghan dostanie miliony! Dlaczego? 

 

Polecamy: Ten gest pokazał, że królowa Elżbieta II usuwa się z życia publicznego. Jej obowiązki przejmuje książę Karol

oraz: Spontaniczne i zaplanowane co do szczegółu, z obowiązku i z miłości. Jak wyglądają królewskie zaręczyny?

 

Czy Meghan Markle jest z księciem Harry'm dla pieniędzy?

 

Wartość rynkową księcia Harry'ego wycenia się na 40 milionów dolarów. Brat księcia Williama dostaje również tzw. pensję roczną, z prywatnych zasobów swojego ojca, księcia Karola. Z kolei w przypadku Meghan Markle - aktorka wnosi do wspólnego majątku 5 milionów dolarów. W przypadku rozwodu pary majątek (zarówno ten wniesiony do związku przed ślubem, jak i ten zgromadzony wspólnie w trakcie trwania małżeństwa) dzieli się stosunkowo po równo między małżonków. Gdy Meghan i Harry postanowią więc kiedyś się rozstać, aktorka wyjdzie na tym o wiele lepiej niż Harry....

 

Co ciekawe, księżna Diana po podziale majątku po rozwodzie z Karolem otrzymała 23 miliony dolarów! Mniej więcej tyle samo może otrzymać teraz Meghan... Czy aktorka jest więc z księciem dla pieniędzy? Fani brytyjskiej rodziny królewskiej nie mają wątpliwości, że księcia Harry'ego i amerykańską gwiazdę łączy prawdziwe uczucie. Czy aby na pewno? Czas pokaże.

 

Meghan Markle
Fot. Getty Images

Polecamy: Księżna Kate założyła ukochany klejnot Elżbiety II! Dlaczego jest tak ważny dla królowej?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.