Meghan Markle i książę Harry
Fot. Youtube screen BBC
O TYM SIĘ MÓWI!

Wstydliwy nałóg księcia Harry'ego wyszedł na jaw. Meghan Markle postawiła mu ultimatum!

Gabriela Czernecka 16 grudnia 2017 08:45
Meghan Markle i książę Harry
Fot. Youtube screen BBC

 

Książę Harry z papierosem? W Wielkiej Brytanii nikogo to nie dziwi. Nie od dziś wiadomo, że książę Harry pali papierosy, w końcu na koncie ma większe przewinienia. Tym razem jego nałóg stał się jednak ważnym problemem dla... jego ukochanej Meghan Markle. Dlaczego?

 

Polecamy: Dom Meghan Markle trafił na sprzedaż! Ile trzeba zapłacić, by mieszkać jak przyszła księżniczka?

 

Książę Harry pali papierosy

W porównaniu z tym, jak wyglądały wybryki księcia Harry'ego w młodości, palenie papierosów to w jego przypadku nic nadzwyczajnego. A jednak! Obecnie jego wizerunek nie przypomina tego sprzed lat, ale co niektórzy wciąż próbują wytknąć mu jakieś błędy, potknięcia lub... nałogi. Książę Harry wielokrotnie próbował rzucić palenie. Szczególnie pomogło mu w tym wojsko, gdzie dyscyplina i odpowiednie zachowanie to podstawa. Niewielu wie, że młodszy syn księcia Karola już jako jedenastolatek palił papierosy, upijał się na potęgę i wielokrotnie wracał z przyjęć podtrzymywany przez brata lub kolegów. Wielokrotnie brytyjskie media publikowały jego zdjęcia z klubów, na których pozował z nieodłącznym papierosem w jednej i drinkiem w drugiej dłoni.

 

Dziś nikogo to nie dziwi, ale jeszcze dziesięć lat temu, gdy Harry'ego przyłapano na papierosie, zalała go fala krytyki. Przecież to książę, jemu nie wypada - rozpisywały się zagraniczne media. W końcu książę Harry postanowił skomentować doniesienia i uciszyć medialną burzę: „Skoro każdy może od czasu do czasu napić się piwa, dlaczego ja nie mogę? Papierosy? Staram się rzucić. Ciężko mi to idzie, bo na razie nie czuję zgubnych skutków palenia. Ciągle potrafię szybko biegać, nie dostaję zadyszki nawet na poligonie. Jeśli jednak dla kogoś moje palenie jest problemem, to bardzo mi przykro”, mówił w 2005 roku w jednym z wywiadów. Choć wizerunek księcia Harry'ego zmienił się o sto osiemdziesiąt stopni, książę zaniechał choćby szalonych imprez to wciąż powraca do przyzwyczajeń z młodości. Młodszemu bratu księcia Williama wciąż zdarza się nadal palić papierosy. 

 

Polecamy: „Wygląda jak anorektyczka, a nie kobieta w ciąży’’. Księżna Kate ma poważne problemy zdrowotne?!

 

Książę Harry rzuca palenie dla Meghan Markle

 

Książę Harry starał się rzucić palenie, ale do tej pory mu się to nie udało. Według zagranicznych serwisów książę stopniowo rezygnuje z dawnych przyzwyczajeń i powoli pozbywa się także ostatniego nawyku symbolizującego czasy sprzed ustatkowania się. Dlaczego? Podobno Meghan Markle ustawiła mu ultimatum - albo rzuci palenie albo ona wprowadzi się do pałacu. Książę nie ma więc za dużo czasu... W końcu niebawem stanie na ślubnym kobiercu! Dla ukochanej Meghan Markle nagiął (dla niektórych wręcz złamał) już królewskie tradycje, a rzucenie palenia ma być kolejnym krokiem. Według Daily Mail książę już ograniczył palenie w domu, ale jak łatwo można się domyślić, jego celem jest całkowite porzucenie nałogu. Czy uda mu się pokonać nałóg przed wstąpieniem w związek małżeński? 

Książę Harry pali papierosy
Fot. East News

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Fot. East News

Zobacz także:  Córka królowej Elżbiety II to jej kompletne przeciwieństwo! Poznajcie zbuntowaną księżniczkę Annę

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.