Olga Figaszewska 22 grudnia 2017 15:00
1/6
Meghan Markle i książę Harry
Copyright @Youtube screen BBC
1/6

Brytyjska rodzina królewska już rozpoczęła przygotowania do uroczystości zaślubin księcia Harry'ego i Meghan Markle. Gdzie i kiedy odbędzie się ślub książęcej pary? Wiadomo już, jak będzie wyglądała suknia przyszłej panny młodej! Znamy szczegóły!

 

Polecamy też: Meghan Markle wprowadza się do pałacu! „To najlepszy dowód na to, że się zaręczyła z Harrym”

 

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry zaręczyli się na początku listopada. Aktorka zrezygnowała już z pracy na planie serialu „Suits” i podobno już przeprowadziła się do ukochanego. Para wspólnie zajmuje nowy apartament w Pałacu Kensington w Londynie. Ślub zakochanych odbędzie się 19 maja 2018 w kaplicy św, Jerzego zamku Windsor. Nie ma wątpliwości, że ceremonia będzie wyprawiona z rozmachem. Wiadomo, że królowa nie pojawi się na uroczystości (Meghan jest rozwódką, co uniemożliwia królowej jako głowie Wielkiej Brytanii i Kościoła Anglikańskiego bycie na takiej ceremonii). Wszystko wskazuje na to, że swoją nieobecność wynagrodzi wnukowi w inny sposób. A fani brytyjskiej monarchii już nie mogą się doczekać, aż do publicznej informacji zostanie podanych więcej szczegółów: kto zostanie zaproszony na ślub, jaką fryzurę i makijaż będzie miała przyszła księżna? Wiadomo już, jak będzie wyglądała potencjalna suknia wybranki Harry'ego.

 

Zobacz też; Ślub Księcia Harry'ego i Meghan Markle będzie kosztował majątek, ale jeśli dojdzie do rozwodu to Meghan wyjdzie z tego związku z... milionami!

Zobacz też: Już są oficjalne zdjęcia zaręczynowe Meghan Markle i księcia Harry’ego! „Ich wspólne szczęście było niesamowite”

 

Meghan Markle już planuje przygotowania do tego wielkiego dnia. Jak będzie wyglądać jej suknia ślubna? W jakiej fryzurze zaprezentuje się zgromadzonym gościom? Wszystkie informacje i zdjęcia znajdziecie w naszej galerii!

Zobacz też: Ślub Harry'ego i Meghan zbliża się wielkimi krokami! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

 

2/6
Książę Harry i Meghan Markle
Copyright @East News
2/6

Niemal miesiąc po ogłoszeniu zaręczyn brata księcia Williama i amerykańskiej aktorki pałac Kensington opublikował dwa oficjalne portrety pary. Tak zakochanych Harry'ego i Meghan jeszcze nie widzieliśmy!

 

 

 

 

Zobacz też: Ślub Harry'ego i Meghan zbliża się wielkimi krokami! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

 

Jak przyszła księżna przygotowuje się do tego wielkiego dnia? Sprawdź w naszej galerii! Suknia ślubna aktorki z pewnością zrobi na Was wrażenie.

 

Polecamy też: Meghan Markle wprowadza się do pałacu! „To najlepszy dowód na to, że się zaręczyła z Harrym”

3/6
Książę Harry i Meghan Markle
Copyright @East News
3/6

Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle

 

Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle jest naprawdę wyjątkowy. Harry sam go zaprojektował! Zostały w nim umieszczone dwa diamenty, które należały do księżnej Diany, a także większy brylant pochodzący z Botswany, gdzie para spędziła w tym roku wakacje. Projekt zrealizowała firma „Cleave and Company”. Okazuje się, że jest wart 50 000 funtów.

 

Zobacz też: Pierwsze zdjęcia księcia Harry’ego i Meghan Markle po ogłoszeniu zaręczyn. Zobacz, jak wygląda pierścionek!

 

 

4/6
Meghan Markle, suknia ślubna Meghan
Copyright @TMZ, screen
4/6

Suknia ślubna Meghan Markle

 

„Przedstawiciele Pałacu Kensington poprosili Inbal Dror o przygotowanie szkiców pod rozwagę dla Meghan Markle”,  informował magazyn „People”.

 


Podobno Inbal Dror faktycznie skontaktowała się z rodziną królewską w sprawie ewentualnego stroju Meghan i przedstawiła swoje trzy propozycje. Pierwsze szkice potencjalnej sukni ślubnej przyszłej księżnej pojawiły się już na serwisie TMZ. Nie wiadomo, czy Meghan skorzysta z pomocy izraelskiej projektantki. Zagraniczne media sugerują, że prace Dror są bardzo efektowne i idealnie wpasują się w gust narzeczonej Harry'ego!

 

Wszystkie projekty przedstawiają stroje z długimi rękawami i mocno zarysowaną talią, a to już tradycja w przypadku królewskich narzeczonych. Przypomnijmy, że tak było również w przypadku sukien ślubnych Diany i Kate. Suknie Inabal nie należą do najtańszych, ich ceny wahają się od 8 do 10 tysięcy dolarów. Dror tworzyła już kreacje dla światowych sław. Beyoncé pojawiła się na rozdaniu nagród Grammy w 2016 roku w jednym z jej projektów.

 

Jak Meghan zostanie uczesana na swój ślub? Zobacz na następnym slajdzie!

 

 

Zobacz też: Ślub Harry'ego i Meghan zbliża się wielkimi krokami! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

5/6
Meghan Markle
Copyright @East News
5/6

Fryzura Meghan Markle w dniu ślubu!

 

Wiadomo już, jak Meghan Markle zostanie uczesana na swój ślub! Informację zdradził fryzjer brytyjskiej rodziny królewskiej.

 

„Z pewnością nie będziemy obcinać jej długich włosów, najwyżej rozjaśnimy je o półtora cienia. Raczej zdecydujemy się na lekkie, naturalne upięcie. Z pewnością Meghan będzie wyglądać inaczej niż Kate na swoim ślubie”, zdradził Sean Donaldson.

 

Zobacz też; Już są oficjalne zdjęcia zaręczynowe Meghan Markle i księcia Harry’ego! „Ich wspólne szczęście było niesamowite”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.