Meghan Markle przeprowadza się do pałacu Kensington
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Meghan Markle wprowadza się do pałacu! „To najlepszy dowód na to, że się zaręczyła z Harrym”

Gabriela Czernecka 26 listopada 2017 16:00
Meghan Markle przeprowadza się do pałacu Kensington
Fot. East News

 

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej z utęsknieniem czekają na oficjalne potwierdzenie informacji o zaręczynach księcia Harry'ego i Meghan Markle. Póki co na palcu aktorki na próżno szukać pierścionka zaręczynowego, ale jedno jest pewne, że jest to zaledwie kwestia czasu, gdyż para właśnie razem zamieszkała!

 

Polecamy: Meghan Markle chce zająć miejsce księżnej Kate w sercach Brytyjczyków? Jej styl na to wskazuje...

 

Przeprowadzka Meghan Markle do pałacu

Dziennikarze zagranicznych serwisów już wiedzą, że Meghan Markle powiedziała „tak”.  Póki co na oficjalne informacje będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale para poczyniła już pewne kroki. Jak informuje brytyjski The Sun, Meghan Markle już rozpoczęła przeprowadzkę do pałacu  Kensington, gdzie zamieszka wraz z księciem Harrym.

 

Aktorka do pałacu ma zabrać ze sobą swoje dwa psy, Guy'a oraz Bogarta. Jak podaje magazyn, gwiazda zakupiła im już nawet zimowe sweterki z flagą brytyjską. Aktualnie psy Markle przechodzą serię odpowiednich szczepień i testów krwi, by móc mieć wszczepione mikroczipy. „Bardzo za nimi tęskni kiedy nie ma jej w domu prosi żeby pokazywać jej Guy’a i Bogarta przez FaceTime. Fakt, że zajęła się przeprowadzaniem ich do Londynu to najlepszy dowód na to, że się zaręczyła z Harrym, ponieważ te psy są dla niej jak dzieci”,  informują dziennikarze The Sun

 

Polecamy:  Księżna Kate i Meghan Markle noszą płaszcze tej samej marki! Ich cena zwala z nóg!

 

Przeprowadzka Meghan Markle do księcia Harry'ego

 

Wygląda na to, że Meghan Markle i książę Harry lada dzień razem zamieszkają. Gdzie? Para zamierza wspólnie zająć nowy apartament w Pałacu Kensington w Londynie. Znawcy zwyczajów i protokołu królewskiego podkreślają, że to bez wątpienia wielki krok w kierunku ślubu pary. Rodzina królewska nigdy nie zgodziłaby się na wspólne zamieszkanie księcia i jego dziewczyny w królewskich apartamentach, gdyby nie było pewności, że związek wkrótce się sformalizuje!

 

Przypomnijmy, że książę Hary zamieszkuje obecnie w dwupokojowym apartamencie w Kensington Palace, tzw. "kawalerskim". Nowe mieszkanie, w którym Harry ma zamieszkać z dziewczyną jest położone bliżej apartamentów księcia Williama i księżnej Kate. Co oznacza przeprowadzka Meghan z Kanady do Londynu? Odeszła z pracy, przeprowadza psy i oficjalnie pokazuje się z księciem... Fani brytyjskiej rodziny królewskiej nie mają wątpliwości, że Meghan Markle i książę Harry są w sobie szaleńczo zakochani i niebawem ogłoszą zaręczyny. Pozostaje więc cierpliwie czekać na zdjęcia pierścionka zaręczynowego i oficjalne potwierdzenie zaręczyn! 

Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle, książę Harry, main topic
Fot. East News

Polecamy: Kiedy się poznali i dlaczego mogą publicznie okazywać sobie uczucia? Oto 7 rzeczy, które musicie wiedzieć o związku księcia Harry'ego i Meghan Markle!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.