Marcin Brzeziński 3 listopada 2017 18:30
1/5
Księżna Kate i Meghan Markle w płaszczach tej samej marki  Sentaler
Copyright @East News, Getty Images
1/5

Pisaliśmy już o tym, że księżna Kate i ukochana księcia Harry’ego Meghan Markle mają dość zbliżony styl ubierania. Teraz do poprzedniej listy podobieństw możemy dodać kolejny element. Księżna Cambridge i przyszła księżna Sussex mają w swoich garderobach mają bowiem płaszcze tej samej marki. I to wcale nie brytyjskiej! Ich sympatię zdobyły modele kanadyjskiej firmy Sentaler.

 

Polecamy też: Księżna Kate po raz pierwszy pojawiła się publicznie po tym, jak ogłoszono, że jest w trzeciej ciąży! Wybrała suknię swojej ulubionej marki. Jakiej?

 

Ile kosztuje płaszcz z alpaki?

Markę założyła w 2009 roku urodzona w Belgradzie a wychowana w Toronto Bojana Sentaler. Jej luksusowe produkty szybko znalazły uznanie. Nosi je na przykład żona premiera Kanady, Sophie Grégoire Trudeau (biały wybrała na uroczystość zaprzysiężenia męża). A że są to wyroby luksusowe, kosztują całkiem sporo. Płaszcz księżnej Kate kosztował około trzech tysięcy złotych, zaś modele jej przyszłej szwagierki - ponad cztery złotych. Ale jak zapewnia Bojana Sentaler płaszcz z tej jakości alpaki to inwestycja na lata! Zainteresowanych odsyłamy do licznych sklepów internetowych m.in. Bergdorf Goodman, Holt Renfrew, Hudson's Bay czy Nordstrom. A już teraz zobaczcie ulubione płaszcze księżnej Kate i Meghan Markle w naszej galerii!

 

Żona premiera Kanady, Sophie Grégoire Trudeau w biały płaszczu  marki Sentaler.

 

Polecamy też: Są rówieśniczkami i mają u swego boku księcia! Co łączy, a co dzieli Kate Middleton i Meghan Markle?

2/5
Meghan Markle w płaszczu marki  Sentaler
Copyright @Instagram @sentaler
2/5
4/5
Meghan Markle w płaszczu marki  Sentaler
Copyright @Instagram @sentaler
4/5
5/5
Meghan Markle w płaszczu marki  Sentaler
Copyright @Instagram @sentaler
5/5

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!