Marcin Brzeziński 3 listopada 2017 18:30
1/5
Księżna Kate i Meghan Markle w płaszczach tej samej marki  Sentaler
Copyright @East News, Getty Images
1/5

Pisaliśmy już o tym, że księżna Kate i ukochana księcia Harry’ego Meghan Markle mają dość zbliżony styl ubierania. Teraz do poprzedniej listy podobieństw możemy dodać kolejny element. Księżna Cambridge i przyszła księżna Sussex mają w swoich garderobach mają bowiem płaszcze tej samej marki. I to wcale nie brytyjskiej! Ich sympatię zdobyły modele kanadyjskiej firmy Sentaler.

 

Polecamy też: Księżna Kate po raz pierwszy pojawiła się publicznie po tym, jak ogłoszono, że jest w trzeciej ciąży! Wybrała suknię swojej ulubionej marki. Jakiej?

 

Ile kosztuje płaszcz z alpaki?

Markę założyła w 2009 roku urodzona w Belgradzie a wychowana w Toronto Bojana Sentaler. Jej luksusowe produkty szybko znalazły uznanie. Nosi je na przykład żona premiera Kanady, Sophie Grégoire Trudeau (biały wybrała na uroczystość zaprzysiężenia męża). A że są to wyroby luksusowe, kosztują całkiem sporo. Płaszcz księżnej Kate kosztował około trzech tysięcy złotych, zaś modele jej przyszłej szwagierki - ponad cztery złotych. Ale jak zapewnia Bojana Sentaler płaszcz z tej jakości alpaki to inwestycja na lata! Zainteresowanych odsyłamy do licznych sklepów internetowych m.in. Bergdorf Goodman, Holt Renfrew, Hudson's Bay czy Nordstrom. A już teraz zobaczcie ulubione płaszcze księżnej Kate i Meghan Markle w naszej galerii!

 

Żona premiera Kanady, Sophie Grégoire Trudeau w biały płaszczu  marki Sentaler.

 

Polecamy też: Są rówieśniczkami i mają u swego boku księcia! Co łączy, a co dzieli Kate Middleton i Meghan Markle?

2/5
Meghan Markle w płaszczu marki  Sentaler
Copyright @Instagram @sentaler
2/5
4/5
Meghan Markle w płaszczu marki  Sentaler
Copyright @Instagram @sentaler
4/5
5/5
Meghan Markle w płaszczu marki  Sentaler
Copyright @Instagram @sentaler
5/5

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.