Meghan Markle  i książę Harry
Fot. FB
O NICH JEST GŁOŚNO

Ślub Harry'ego i Meghan zbliża się wielkimi krokami! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

Olga Figaszewska 15 października 2017 09:00
Meghan Markle  i książę Harry
Fot. FB

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom… królewski ślub jest już na horyzoncie! Harry i Meghan Markle podobno otwarcie mówią o swoich planach małżeńskich. Książę zamierza to zakomunikować już wkrótce Królowej Elżbiecie II. Jak zareaguje na tę wiadomość? Kiedy i gdzie miałby odbyć się ślub?

 

Polecamy też: Meghan Markle. To dla niej stracił głowę książę Harry

Zobacz: Choć książę Harry ma łatkę skandalisty, mamy 17 dowodów na to, że jest idealnym kandydatem na męża! Dlaczego?

 

Plotki z pewnością podsyca fakt, że fotoreporterom udało się w końcu przyłapać zakochanych po raz pierwszy razem! Śmiali się, trzymali za ręce… Coś musi być na rzeczy. W końcu dość długo nie pokazywali się wspólnie. Meghan Markle i Harry wzięli udział Igrzyskach Invictus Games. W ten sposób książę wyróżnia aktywować weteranów wojennych i osób niepełnosprawnych, którzy stracili zdrowie w walce o obronę wolności kraju.

 

Meghan Markle, książę Harry
Fot. East News

 

Nie ma wątpliwości, że Harry i Meghan są w sobie szalenie zakochani. „Harry jest naprawdę szczęśliwy i kiedy ich widzę razem powiedziałbym, że pytaniem nie jest czy w ogóle, ale kiedy poprosi ją o rękę”, wyznała niedawno osoba z otoczenia zakochanych. A sama Meghan w ostatnim wywiadzie dla „Vanity Fair’’ mówiła: „Jesteśmy parą i jesteśmy zakochani. Wiem, że nadejdzie czas, w którym będziemy musieli pójść naprzód, przedstawić siebie, opowiadać historie. Mam nadzieję, że ludzie zrozumieją, że teraz jest moment dla nas. Absolutnie wyjątkowy”. Narzeczona księcia Harry’ego, choć nie było łatwo, zdążyła zdobyć sympatię rodziny królewskiej. Oczywiście dla Królowej Elżbiety II nie będzie wymarzoną partnerką dla jej wnuka. Niepokorny książę wkrótce zostanie usidlony, a Brytyjczycy już nie mogą się doczekać kolejnej królewskiej uroczystości!

 

Polecamy też: Czy przeszłość Meghan Markle przełoży się na jej związek z księciem Harrym? Na jaw wychodzą nowe tajemnice

 

Zaręczyny księcia Haryy'ego i Meghan Markle

 

Najpopularniejszym okresem na oświadczyny są okolice świąt Bożego Narodzenia aż do Walentynek. Brytyjskie media sugerują, że Meghan i Harry już wybrali jedną z grudniowych dat. Magazyn „Us Weekly” podaje, że para czeka na moment, gdy Meghan zakończy w końcu ostatni sezon serialu „Suits” już w listopadzie. Według informacji podanych przez jeden ze ślubnych poratli wynika, że okres od zaręczyn do ślubu w Wielkiej Brytanii trwa 20 miesięcy, ale nie obejmuje on brytyjskiej rodziny królewskiej. Królowa zaręczyła się księciem Filipem na cztery miesiące przed ślubem, William i Kate po pięciu miesiącach od zaręczyn stanęli przed ołtarzem, a książę Karol poprosił Camillę Parker-Bowles o rękę dwa miesiące przed ceremonią! Mając na uwadze te historyczne wydarzenia, ślub Meghan i Harry'ego mógłby odbyć się na wiosnę, o ile książę oświadczy się aktorce jeszcze w tym roku. Uroczystość odbędzie się wtedy zapewne w ciągu tygodnia, a nie jak jest to przyjęte w weekend. Kate i William wzięli ślub w piątek, Karol i Diana w środę, a Królowa i Książę Filip stanęli przed ołtarzem w czwartek!

 

Meghan Markle, książę Harry
Fot. East News

 

Zobacz też: Kiedy się poznali i dlaczego mogą publicznie okazywać sobie uczucia? Oto 7 rzeczy, które musicie wiedzieć o związku księcia Harry'ego i Meghan Markle!

 

Gdzie odbędzie się ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle?

 

Zacznijmy od tego, czy w ogóle Harry i Meghan mogą się pobrać w Westminster Abbey, gdzie odbywała się uroczystość zaślubin jego starszego brata? W końcu aktorka jest rozwódką, a to z pewnością najbardziej denerwuje Królową Elżbietę. Jednak rzecznik Abbey potwierdził, że małżeństwo może być zawarte dzięki niedawnemu orzeczeniu Kościoła. Harry może jeszcze podążać śladami swojego ojca i wziąć ślub cywilny w Windsor Guildhall. W ten sposób mógłby uniknąć kontrowersji wynikających ze ślubu z rozwódką. Jeden z królewskich ekspertów uważa, że ślub cywilny i błogosławieństwo Kościoła może być najbardziej prawdopodobną opcją. „Meghan jest rozwódką, więc z pewnością uroczystość odbędzie się w Urzędzie Stanu Cywilnego przy pełnym błogosławieństwie Kościoła”, poowiedział Penny Junor dla Town & Country. „Jeśli będzie to w Wielkiej Brytanii, wtedy naślub przybędą wszyscy starsi członkowie rodziny królewskiej, ale nie sądzę, żeby pojawiła się na nim Elżbieta II”, dodał. Kiedy książę Karol żenił się z Camillą Parker-Bowles, Królowa nie uczesniczyła w ceremonii.

 

Mamy nadzieję, że już wkrótce Meghan i Harry staną przed ołtarzem! 

 

Polecamy też: O „wpadce” Meghan Markle na weselu Pippy Middleton dyskutuje cały świat! Czy słusznie?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.