Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News, Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

O „wpadce” Meghan Markle na weselu Pippy Middleton dyskutuje cały świat! Czy słusznie?

Weronika Bruździak-Gębura 25 maja 2017 10:15
Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News, Getty Images

Zdaniem brytyjskiej prasy dziewczyna księcia Harry'egoMeghan Markle, popełniła gafę podczas wesela Pippy Middleton. Co  zrobiła?

 

Gdzie jest Meghan?

Gdy Pippa Midleton i James Matthews brali ślub w ostatnią sobotę, wszyscy zadawali jedno pytanie: gdzie jest Meghan Markle? Okazało się, że dziewczyna księcia Harry’ego zdecydowała, że nie pojawi się w kościele, by nie odwracać uwagi od panny młodej. W końcu na pierwsze wspólne zdjęcia amerykańskiej aktorki i młodszego syna księżnej Diany czekają tłumy paparazzi - zdjęcia z Ascot z początku maja w końcu nie były zbyt wyraźne:

 

Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News

Na zdjęciu: Książę Harry i Meghan Markle w Ascot, początek maja 2017 roku

 

Zobacz także: Dom Meghan Markle trafił na sprzedaż! Ile trzeba zapłacić, by mieszkać jak przyszła księżniczka?

 

Faux pas Meghan Markle na ślubie Pippy Middleton

Ostatecznie Meghan Markle pojawiła się na weselu Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa. Tuż po uroczystości książę Harry wykradł się z kościoła i pojechał 75 kilometrów do Londynu i z powrotem po ukochaną, by mogła uczestniczyć w weselu, które odbyło się w posiadłości Middletonów. Podobno amerykańska aktorka założyła skromną, długą, czarną suknię, okulary i biały żakiet. Jej kreację goście weselni zgodnie nazwali „modowym faux pas”, gdyż kolor czarny uważany jest za nieodpowiedni na tak radosne okazje, jakim są wesela - odradza go brytyjska tradycja i etykieta. Według relacji niektórych gazet, takich jak „The Telegraph”, suknia aktorki była jednak w kolorze kasztanowym. Jak było naprawdę? Tego się pewnie nie dowiemy, gdyż państwo młodzi poprosili gości o nierobienie zdjęć.

 

Historia związku Meghan Markle i księcia Harry’ego

35-letnia Meghan Markle od zeszłego roku spotyka się z 32-letnim księciem Harrym. Młodszy syn księżnej Diany i księcia Karola potwierdził, że spotyka się z amerykańską aktorką w listopadzie zeszłego roku, gdy stanął w jej obronie po atakach hejterów i agresywnych paparazzi, którzy śledzili nawet jej matkę i dobijali się do byłego męża z ofertą sowitej zapłaty w zamian za pikantne szczegóły z jej życia. Ich związek wzbudza spore kontrowersje, głównie przez to, że Meghan jest starsza od księcia i ma na koncie jedno nieudane małżeństwo. Para nie afiszuje się z uczuciem, nie chodzi razem na imprezy, nie pozuje do zdjeć ani nie udziela wspólnych wywiadów. To jednak sprawia, że każda nawet najmniejsza informacja o ich związku jest dla tabloidów na wagę złota.

 

Polecamy też: Sensacyjne doniesienia z brytyjskiego dworu! Czy królowa Elżbieta II zaakceptowała związek księcia Harry'ego?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.