Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Anna Lewandowska wspiera polskie marki
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska zdobyła się na intymne wyznanie o zdrowiu Klary. Co dolega jedynej córce piłkarza i trenerki?

Konrad Szczęsny 5 stycznia 2018 12:00
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Anna Lewandowska wspiera polskie marki
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

 

Chwilowa niedyspozycja czy poważna dolegliwość? Ostatnie zdjęcie, które Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie z małą Klarą, zelektryzowało jej fanów. Nie dość, że trenerka pokazała się na nim bez makijażu, to jeszcze podpis pod nim informuje, że córka Roberta Lewandowskiego ma problemy zdrowotne!

 

Czytaj także: Rodzinna sielanka rodziny Lewandowskich. Młoda mama zdradziła jak nazywa córeczkę i pokazała kolejny… wózek!

oraz: Anna Lewandowska w ogniu krytyki! Dlaczego internauci i media nie zostawiają na żonie Roberta Lewandowskiego suchej nitki po Balu Mistrzów Sportu?

 

Anna Lewandowska o zdrowiu Klary. Co dolega córce Roberta Lewandowskiego

Wszystkich, których doniesienia te zaniepokoiły, uspokajamy: to prawdopodobnie przeziębienie, połączone z... ząbkowaniem. Efektem jest oczywiście dla obu pań nieprzespana noc. Co ciekawe, wydaje się, że na zamieszczonym zdjęciu żona Roberta Lewandowskiego nie ma grama makijażu. 

 

Uroki bycia mamą 🙈 katarek, ząbki, nieprzespana noc 👉🏻 tulimy się ❤️ Znacie to mamuśki, prawda? Kto jak nie MY, rodzice💪🏻 #silakobiet #babybyAnn #hpba#annalewandowska  #healthyplanbyann@babybyann”, podpisała fotografię Anna Lewandowska.

 

Na reakcję internautek nie trzeba było długo czekać. Wyraziły one słowa wsparcia dla trenerki i jej dziecka.

 

 

Zobacz też: Klara Lewandowska nosi ubranka jedynie polskich marek?! Anna Lewandowska ma ku temu powody!

 

Internautki wspierają Anną i Klarę Lewandowskie 

No tak Pani Aniu, to są uroki, ale to minie i zaczną się inne niespodzianki, ale po latach stwierdzamy, że to piękne i warto było!!! Odespać proszę!!!”, napisała wyraźnie rozemocjonowana fanka. 

 

Przecież masz cały tabun opiekunek hihi, a tak serio to dla tych małych istotek to my jesteśmy całym światem, a każdy ich uśmiech i nowe umiejętności wynagrodzą nieprzespane noce:-) mam pytanie, czy Twoje produkty może od czasu do czasu przekąsić półtoraroczna córeczka, bo w końcu będą łatwiej dostępne. Pozdrawiamy z Matyldą (na drugie Klara)”, podkreśliła inna. 

 

Oj znamy 🙄 nasza córeczka bardzo lubi się przytulić, szczególnie o 4 nad ranem 😂 pozdrawiamy wszystkie niewyspane mamusie 💕”, dodała trzecia.

 

Małej Klarze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Fot. East News

 

Zobacz też: Klara Lewadnowska jako słodki aniołek... To zdjęcie rozczuliło internautów!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.