Fot. Instagram
O NICH SIĘ MÓWI

Rodzinna sielanka rodziny Lewandowskich. Młoda mama zdradziła jak nazywa córeczkę i pokazała kolejny… wózek!

Weronika Kostyra 17 czerwca 2017 16:30
Fot. Instagram

 

Długi czerwcowy weekend sprzyja odpoczynkowi na świeżym powietrzu – najlepiej w rodzinnym gronie. Anna i Robert Lewandowscy korzystają z kilku wolnych dni i odpoczywają na Mazurach w swoim domu nad jeziorem. Opalają się, pływają i spacerują po pomoście, a tymczasem mała Klara grzecznie śpi w wózku. Fani zauważyli na zdjęciach wykonanych przez paparazzi, że to już trzeci wózek, w którym odpoczywa dziewczynka. Jest to Mondial De Luxe Lounge Pure marki Emmaljunga, który kosztuje ok. 4500 złotych.

 

Wózek Klary Lewandowskiej
Fot. Emmaljunga

Opieka nad Klarą Lewandowską

Pomimo relaksu, sportowcy nie zapominają o treningach. Wtedy w opiece nad Klarą pomagają przyjaciele i rodzina, których zaprosili. Anna Lewandowska sama powiedziała na swoim Instagramie, pokazując swoją mamę, Marię Stachurską:

 

Kolejny tabun niań, tym razem – moja mama”

 

Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej
Fot. Instagram

 

Obowiązkowym dodatkiem tej rodzinnej sielanki są zdrowe posiłki, które przygotowuje Ania i pokazuje fanom. Pod jednym z nich znalazł się podpis, który zdradził jak trenerka nazywa niespełna miesięczną córeczkę:

 

„Ahhh i obowiązkowa lekka KAWA przy małej księżniczce.”

 

Anna Lewandowska
Fot. Instagram

 

Zobacz także: Annę i Roberta Lewandowskich czeka długa rozłąka. Dlaczego?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?