Kontrowersje wokół Anny Lewandowski po Gali Mistrzów Sportu. Internauci krytykują żonę Roberta Lewandowskiego
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska w ogniu krytyki! Dlaczego internauci i media nie zostawiają na żonie Roberta Lewandowskiego suchej nitki po Balu Mistrzów Sportu?

Konrad Szczęsny 8 stycznia 2018 15:00
Kontrowersje wokół Anny Lewandowski po Gali Mistrzów Sportu. Internauci krytykują żonę Roberta Lewandowskiego
Fot. East News

Doroczny plebiscyt na Sportowca Roku 2017, organizowany przez „Przegląd Sportowy” wygrał w tym roku Kamil Stoch. Nagrodę w jego imieniu odebrała żona skoczka, Ewa Bilan-Stoch. Jednak największe emocje wzbudziło zachowanie Anny Lewandowskiej, żony Roberta Lewandowskiego, a dokładnie jej mina po ogłoszeniu wyników oraz wywiad, którego udzieliła po zakończeniu widowiska.

Zobacz też: Słowa Ewy Bilan-Stoch o Annie Lewandowskiej wywołały burzę! To początek konfliktu żon sportowców?

oraz: Anna Lewandowska czy żona Kamila Stocha? Która gwiazda wyglądała Twoim zdaniem najlepiej na Balu Mistrzów Sportu?

Dopełniają swoich partnerów i razem pracują na wspólny sukces! Kim są Narciarskie WAGs?

Mimika Anny Lewandowskiej po ogłoszeniu zwycięstwa Kamila Stocha

Internauci od razu zwrócili uwagę, że gdy ogłoszono, iż zwycięzcą plebiscytu został Kamil Stoch, mimika Anny Lewandowskiej nie pozostawiała wątpliwości: żona piłkarza liczyła na wygraną swojego męża, jednak tym razem musiała zadowolić się jedynie drugim miejscem i przyszło jej to wyjątkowo trudno.

Internauci złośliwie stwierdzili, że wyraz twarzy trenerki nie pozostawiał żadnych wątpliwości odnośnie do tego, że taki wynik plebiscytu uznała za głęboko rozczarowujący. „Foch by Ann”, stwierdził jeden z nich, wyraźnie rozbawiony.

Na tym jednak nie koniec.

Zobacz też: Anna Lewandowska zdobyła się na intymne wyznanie o zdrowiu Klary. Co dolega jedynej córce piłkarza i trenerki?

Wywiad Anny Lewandowskiej po Balu Mistrzów Sportu o rozczarowaniu i zajęciu drugiego miejsca

Anna Lewandowska zgodziła się po całym wydarzeniu udzielić wywiadu w studio Polsatu Sport. Jej wyznanie dotyczące drugiego miejsca, które Robert Lewandowski zajął w rankingu na najlepszego sportowca minionego roku, wywołało w mediach ogromną burzę.

Liczyliśmy gdzieś w sercu na pierwsze miejsce, ale taki też jest sport. Kamil Stoch jest też znakomitym sportowcem, wielkie brawa za dzisiejszy dzień i za pierwszą nagrodę, za najlepszego zawodnika. Myślę, że dla Roberta będzie to fajny bodziec motywacyjny. Co roku nas czymś zaskakuje, więc myślę, że na pewno przygotuje dla nas też coś w tym roku”, zwierzyła się trenerka.

Zobacz też: Klara Lewandowska nosi ubranka jedynie polskich marek?! Anna Lewandowska ma ku temu powody!

oraz: Odkrywamy sekret kulek mocy Ani Lewandowskiej - wypróbujcie koniecznie najlepsze przepisy trenerki!

Internauci krytykują zachowanie Anny Lewandowskiej na Balu Mistrzów Sportu i wywiad udzielony tuż po nim

Słowa te zinterpretowano zdecydowanie negatywnie. Komentujący twierdzą, że Annie Lewandowskiej bardzo trudno było pogodzić się z tym, że jej mąż nie zajął pierwszego miejsca, zaś zdanie „Kamil Stoch jest też znakomitym sportowcem” odczytano jako nietakt.

Czy takie oskarżenia internautów są słuszne?

Zobacz także: Kto jest najwierniejszym kibicem Roberta Lewandowskiego? Jego córka Klara! „Ogląda większość meczów, w których gram”

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.